999 rezultate për

biseda

Morena Taraku publikon bisedat, s'do ta besoni çfarë diskuton me të atin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka zbuluar herë pas here përmes postimeve në “Instagram” se është shumë e lidhur me
Tea e Përputhen plas "bombën", publikon bisedat me produksionin: Duam foto me Andin (FOTO LAJM) Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi është çifti më i ri i showbizit shqiptar, lidhje e cila u bë e ditur në formën e një "skan
"Ky avokati, bir i ku**ës", del biseda e vëllait të të dënuarit nga dosja e bujshme e Krujës Dosja e bujshme e Krujës ka nxjerrë në pah aferat korruptive në shumë institucione si Gjykata, spitalet apo në burgje.
Pranoi lidhjen me Andin? Melisa reagon për herë të parë pas bisedave (FOTO LAJM) Një ditë më parë qarkulloi një lajm ku tregonte se Melisa ka konfirmuar lidhjen e saj me Andin. E gjithë kjo nisi pasi d
"Kështu punojmë ne, i ndajmë të gjitha": Zbardhen bisedat mes Tires dhe infermiereve te Sanatoriumi Në dokumentat e Prokurorisë lidhur me ndalimet e kryera në spitalin “Shefqet Ndroqi” bëhet me dije se përveç rastit që ë
Ana zbulon bisedat me Tean: Çfarë më tha pasi dolën fotot me Beartin (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, ishte e ftuar sot në emisionin “Shqipëria Live” për të folur rreth skandali
Ish-konkurrenti i nxjerr të gjitha: Produksioni shantazhonte Tean dhe Beartin, kam biseda (FOTO LAJM) Emisioni "Për'puthen" premton skandale të reja, të paktën nisur nga një postim i pak minutave më parë të ish-konkurrenti
Nga fotografia e parë tek biseda e fundit me Alfion, Fatma Methasani publikon gjithçka (FOTO LAJM) Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë njohur bashkë në korridoret e televizionit “In Tv”. Për një kohë të gjatë këtë li
Nuk do të keni më privatësi në biseda, çfarë po ndodh me aplikacionin Whatsapp Të gjithë duhet ta keni parë një njoftim të aplikacionit Whatsapp, i cili thotë se rregullat e privatësisë do të ndrysho
Flasin për një tjetër konkurrent, Tea publikon bisedat në WhatsApp me Andin (FOTO LAJM) Tashmë që Andi dhe Tea, konkrrentët e emisionit "Përputhen" kanë deklaruar se janë vetëm për njëri-tjetrin, të dyve u le
Dalin bisedat pas vdekjes së nënës së denoncueses, si e zbuloi se Tirja ishte sanitare Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë në spitalin COVID ku sanitarja Tire Alldervishi hiqej si infermiere dhe
"Dua të flas dy minuta me ty", zbardhet biseda telefonike mes Përparimit dhe Kristinës Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi pak ditë më parë në zonën e Astirit në Tiranë, ku Përparim Ademi
"Ke kryer marrëdhënie s*ksuale me një tjetër", zbardhet biseda në telefon mes Melisës dhe Fationit Debate dhe akuza të forta mes Melisës dhe Fationin në studion e “PërPuthen” mbrëmjen e sotme. Melisa ka zbardhur bise
Sokol Guga: Si e binda pas tri vitesh Ornela Mutin të vijë në Tiranë dhe biseda me Giani Morandin Ikona e kinematografisë italiane, Francesca Romana Rivelli, e njohur në art si Ornella Muti, shumë e famshme për filmin
Zbulohet biseda mes Klopp dhe Mourinhos në fund të ndeshjes Liverpool e fitoi 2:1 Tottenhamin në derbin e xhiros së 13-të të Premierligës. Një gol i Roberto Firminos në minutën
Protesta e tretë për Klodian Rashës, Yuri Kim biseda me Ramën, Bashën dhe Kryemadhin Ambasada amerikane në Tiranë e konsideron tragjedi vrasjen e Klodian Rashës nga një efektiv policie duke shprehur ngushë
Largimi nga Man United që në janar, zbardhet biseda mes Pogba dhe Solskjaer Paul Pogba gjithnjë e më afër Juventusit. “Koha e tij te Manchester United është drejt fundit, Paul nuk ndihet më i
"S'ka klientë": Zbardhet biseda e punonjëses së s*ksit në qendrën e masazheve Bisedat/ A ke patur ndonjë çikë punë? Mbeta duke shkruar Një e re, e cila e kishte lënë punën me shërbime të plota në n
Janë bashkë? Kiara Tito hap telefonin dhe tregon publikisht bisedat me Butrint Imerin (FOTO LAJM) Kohë më parë, Butrint Imeri dhe Kiara Tito u përfolën për një romancë, të cilën nuk e pranuan kurrë publikisht. Megjitha
Pas fotove romantike, Fjolla Morina zbulon bisedat e "sherrit" me partnerin (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë, si dhe