999 rezultate për

birra

Mandzukic paguan birrat për tifozët kroatë pas kualifikimit në gjysmëfinale Mario Mandzukic nuk e harron vendin e tij, pasi e ka dëshmuar edhe mbrëmjen e djeshme, pasi Kroacia siguroi një biletë h
Birra dhe gotat "shpërthejnë" në ajër, ja festa e "çmendur" e anglezëve (VIDEO) Anglia ka kaluar në avantazh në minutën 31' ndaj Suedisë nga një gol me kokë i ardhur nga Harry Maguire. Pas këtij go
Birra zvicerjane nderon shqiptarët, surpriza e këndshme që do t'i tërbojë serbët (FOTO LAJM) Fabrika e birrës në Luzern e ka bërë ambalazh të veçantë për shishet e birrës që prodhon, në përkrahjes të ekipit kombët
Alarm nga Rusia, tifozët mbarojnë... birrën Rusisë po i mbaron birra, dhe ky është një alarm jo i vogël. Lokaleve dhe pubeve në Moskë po i mbaron pija alkoolike më
Tifoz i "çmendur" pas Botërorit, mbledh 32 birra nga secila kombëtare (FOTO-LAJM) Ditën e sotme ndeshja mes Rusisë dhe Arbasië Saudite do të jetë sinjali i fillimit të një maratone të shumë pritur, Botë
Sadiku me shokë festojnë me birra dhe muzikë pas fitores historike ndaj Las Palmasit (VIDEO) Levante mori një fitore të rëndësishme sot ndaj Las Palmasit me shifrat 2-1, duke çuar në 8 pikë diferencën me zonën e f
Mendoi se barkun e kishte të madh nga birra, më vonë zbulon të vërtetën shokuese (FOTO LAJM) Një buurë që mendonte se kishte një bark të madh për shkak se konsumonte shumë birra është tronditur kur ka marrë vesh t
Zbardhen kodet e trafikantëve të 2 tonë drogë në Itali: Vajza e bukur, birra Zbardhen kodet e përdorura nga 23 trafikantët e drogës që operonin në Shqipëri dhe Itali, të cilët u arrestuan pak ditë
Dërgohet nga Shqipëria në Prishtinë ariu që pinte 20 birra në ditë (VIDEO) Ariu me emrin Tomi, i njohur si Ariu i Dehur, është mbajtur për shumë vite në një rajon në Shqipëri i mbyllur në kafaz.
Vjosa e të rinjtë e LDK-së me birra në dorë këndojnë këngën e Rugovës (VIDEO) Lidhja Demokratike e Kosovës duket se është më e kënaqura për rezultatin e zgjedhjeve lokale që u mbajtën ditën e dielë,
Vendet më të lira në botë për të kaluar pushimet (FOTO LAJM) “Hoppa", para një kohe ka publikuar vendet më të lira në botë për të kaluar pushimet. Për t’i gjetur këto vendet më t
Plas birra në rrugët e Manastirit, ja çfarë ka ndodhur Një kamion i ngarkuar me birra pësoi aksident dhe për pasojë nga rimorkioja u derdhën dhe u thyen një sasi e madhe e shi
Përplaset kamioni në Manastir, rruga lahet me birra Një kamion i ngarkuar me birra pësoi aksident dhe nga rimorkioja u derdhën dhe u thyen një sasi e madhe e shisheve të qe
Edhe birra e ka një anë të mirë Te gjithe i dimë dëmet serioze që alkooli shkakton në organizmin tonë. Por duket se birra ka arritur ta përjashtojë vete
Kavaja në festë për zgjedhjet por Rama tërhiqet nga gara (VIDEO) Njoftimi i kryeministrit Edi Rama për tërheqjen e kandidatit të Kavajës nga zgjedhjet ka gjetur në prag feste PS-në në K
LISTA/ Birra, suko, jufka, konserva, djath bebe... mallrat e falsifikuara që s'duhet të blini (FOTO LAJM) Policia ka kryer tre aksione të ndara nga njeri-tjetri sot në Tiranë ndaj falsifikatorëve të produkteve ushqimore duke a
Ja cilat janë ushqimet më të postuara në rrjetet sociale për vitin 2016 Twitter në bazë të hashtageve të përdorura nga njerëzit në të gjithë botën, ka bërë një koleksionim të ushqimeve më të k
Thyhet rekordi i Ajaxit të viteve '70, festohet me 27 arka me birra Më në fund ka dalë një skuadër që ka thyer rekordin 44-vjeçar të Ajaksit të famshëm të viteve ’70, me 26 fitore radhazi.
S'ka birra për Ancelottin dhe Bayernin, Mavraj fiton "bastin" (VIDEO) Bayerni vijon të vuajë pasojat e humbjes në mesjavë në Ligën e Kampionëve ndaj Atletico Madrid. Skuadra që drejtohet nga
Ancelotti "bast" me birra me Mavrajn Trajneri Carlo Ançeloti, gjatë konferencës për shtyp, është fokusuar maksimalisht te ndeshja ndaj Koln-it. Teksa Myn