999 rezultate për

birminghami

Klubi anglez nuk dorëzohet për Rashicën Aston Villa nuk do të dorëzohet për Milot Rashicwn. "Birmingham Mail" raporton se interesimi i Aston Villës për trans
Mediat britanike nxjerrin emrat: Mafia shqiptare po përmbyt Birminghamin me "të bardhë" Beteja e Agjencisë Kombëtare të Krimit në Britani kundër mafies shqiptare që përpiqet “të përmbysë” Birmingham-in me kok
Të brendshmet 1 milion dollarëshe (FOTO-LAJM) Në qytetin e vogël të Birminghamit, Michigan, ku popullsia është vetëm 20 mijë, një palë sutjena janë shitur për 1 milio
Zyrtare,Given transferohet tek Aston Villa Tashmë gjithçka bëhet zyrtare dhe Irlandezi Shay Given është portier i ri i Aston Villas pasi ai ka nënshkruar një kontr