999 rezultate për

birkin

Më e shtrenjta në botë, s'jua merr mendja sa i kushton çanta Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump është mjaft e njohur për shpenzimet në gardëroba të shtrenjta, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë të
Më e shtrenjta në botë, s'jua merr mendja sa i kushton çanta Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump është mjaft e njohur për shpenzimet në gardëroba të shtrenjta, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë të
Më e shtrenjta në botë, s'jua merr mendja sa i kushton çanta Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump është mjaft e njohur për shpenzimet në gardëroba të shtrenjta, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë të
Shisnin çanta joorigjinale, ish-stafi i markës luksoze Hermes në gjyq Një pjesë e ish-stafit të markës luksoze Hermès ka dalë në gjyq, pasi akuzohet për shitje të çantave joorigjinale, përfs
Pse kjo është çanta më e shtrenjta në botë? (FOTO LAJM) Hermes Birkin është çanta më e dashur, më e dëshiruar dhe me sa duket më e shtrenjta në botë... Ajo u shit në ankand për
Ankand me objekte unike për Japoninë Më shumë se 200 objekte unike "që paratë nuk mund t’i blejnë" janë bërë pjesë e një ankandi bamirësie në “eBay” për Japo