999 rezultate për

binaj

Me të atin para pianos, Florjan Binaj zbulon talentin që nuk ja njihnim (VIDEO) Florjan Binaj është një nga aktorët më të mirë të humorit në Shqipëri dhe në spektaklin “Portokalli” ju ka dhënë jetë qi
Çfarë ka ndodhur mes tyre? Flor Binaj habit me deklaratën për Altin Bashën (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Altin Basha u largua nga spektakli "Portokalli" pas 17-vitesh si regjisor. Vendin e tij e ka zënë Indr
OSBE për zgjedhjen e Altin Binajt: U hodh një hap i rëndësishëm Prezenca e OSBE në Tiranë ka reaguar për zgjedhjen e Altin Binaj nga Kuvendi si anëtar të pestë të Gjykatës Kushtetuese.
Votohet në Kuvend kandidati për Gjykatën Kushtetuese Është votuar me 96 vota pro në Kuvend kandidatura e Altin Binajt për në Gjykatën Kushtetuese. Votimi i Binajt nga Kuv
Si rallëherë, Florjan Binaj publikon foton më të bukur të bashkëshortes dhe vajzës (FOTO LAJM) Aktori Florian Binaj, nuk tregon shumë mbi jetën e tij private në rrjetet sociale, por këtë herë ka bërë një përjashtim.
Flet vlonjati që ju vendos eksploziv në makinë: Si e pikasa pakon e dyshimtë Detaje të reja zbardhen nga ngjarja në Vlorë, ku një makine iu vendos 600 gr eksploziv, por u pikas para shpërthimit nga
Florjan Binajt i grisen sërish pantallonat LIVE në emision dhe "fajin" e ka "Burbuqja"! Në puntatën e sotme të "Shiko Kush LUAN" me autore dhe moderatore Luana Vjollcën të qeshurat dhe surprizat nuk kanë mung
Florjan Binaj i revoltuar: Emri i lumit Vjosa shkruhet greqisht në hartë (FOTO LAJM) Florjan Binaj herë pas here ka ngritur zërin për çështje mjaft shqetësuese që lidhen drejtpërdrejt me vendin tonë. Së fu
A do t'a linte artin dhe t'i futej politikës? Përgjigjet Flor Binaj Aktori Florian Binaj vazhdimisht ka qenë aktiv në jetën e tij profesionale, ku jemi mësuar ta shikojmë prej vitesh në em
"Sozia ime", Edi Rama uron Florjan Binaj për ditëlindje (FOTO LAJM) Kolazhi i personazheve të tij është jashtëzakonisht i gjatë dhe i larmishëm me një figura nga më të spikaturat që ka imi
Koronavirusi i merr jetën zyrtarit të lartë, reagon PS: Humbëm aktivistin më fisnik dhe energjik (FOTO LAJM) Deputeti Damian Gjiknuri ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të ish-kreut të AKU-së, Syrja Binaj, i cili ishte prek
"Portokalli" s'do jetë më pjesë e Top Channel? Binaj zbulon ku do ta shohim sezonin e ri Këto kohë është përfolur se emisioni i humorit “Portokalli”, që mban logon e Top Channel që prej krijimit, do të zhvendo
"Shko në plazh shpërnda virusin", Flor Binaj revoltohet me ndjekësin (FOTO LAJM) Muajin që lamë pas bëri bujë fakti se aktori i ‘Portokallisë’, Florjan Binaj, ishte infektuar me Covid-19. Aktori tha
Një ditë pas mposhti koronavirusin, Binaj: Lum ata që kanë miq të vërtetë! (FOTO LAJM) Aktori i humorit Florjan Binaj pranoi se ishte konfirmuar pozitiv me koronavirus, ndërsa lajmi bëri bujë në mediat socia
U infektua me COVID-19, shërohet Florjan Binaj Aktori shqiptar Florian Binaj nuk është më i infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori në nj posti
U infektua me koronavirus, Flor Binaj zbulon i mërzitur si po i shkon karantina (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj pak ditë më parë deklaroi se ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Aktori tregoi
Flor Binaj i infektuar me COVID-19: Mendova mos u ftoha në plazh, nuk kam asnjë simptomë! Aktori i "Portokallisë" Florjan Binaj është ndër të paktët të famshëm në Shqipëri të prekur nga COVID-19. Gjatë një i
U infektua me koronavirus, Binaj flet për gjendjen shëndetësore Aktori i humorit Florjan Binaj e ka konfirmuar lajmin se është infektuar me koronavirus, por sqaron se është në gjendje
Aktori i njohur Florjan Binaj pozitiv me COVID-19 Aktori i humorit në spektaklin "Portokalli" është infektuar me COVID-19. Burimet bëjnë me dije se Florian Binaj ka da
Flor Binaj reagon me tone të ashpra për Teatrin Kombëtar: Turp (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Këshilli Bashkiak vendosi shembjen e godinës së Teatrit, pa mbledhje dhe me një vendim qarkullues të fi