999 rezultate për

billy

Shkuan për ata arrestuar për drogë, policia gjen në banesë eshtra njerëzish (FOTO LAJM) Eshtrat njerëzore janë gjetur në shtëpinë e familjes së vrasësit serik Billy Mansfield pasi policët e Florida arrestuan
Bleu disa fotografi të vjetra, burri bëhet i pasur pasi zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Mund të ishte sendi i padëshiruar i dikujt, por për një njeri në Kaliforni, ishte një zbulim. Ai bleu disa foto të vj
Blen disa foto të vjetra në një dyqan, më vonë kuptoi se çfarë kishte gjetur (FOTO LAJM) Mund të ishte sendi i padëshiruar i dikujt, por për një njeri në Kaliforni, ishte një zbulim. Ai bleu disa foto të vj
Videoja e Trumpit, pezullohet moderatori i NBC-së Billy Bush "NBC" ka pezulluar moderatorin e emisionit "Today", Billy Bush, pas publikimit të videos së vitit 2005, ku Donald Trump
Të bëhesh milioner me një foto (FOTO LAJM) Një foto ishte dhe pikënisja e pasurisë së këtij çifti amerikan. Ato e kishin blerë foton vite më parë për vetëm 2 dolla
96 të vdekur nga zjarri në Gana Ka shkuar në 96 numri i personave që kanë vdekur nga një shpërthim në një pikë karburanti në Gana, ndërsa pritet që të s
Yezz me telefonin më të hollë në botë (FOTO-LAJM) Yezz zbulon pajisjen e saj të parë Windows Phone në muajin qershor. Ajo është quajtur Billy 4.7, në nder të Bill Gates.
Të shkosh në varr me Harley Davidson (FOTO-LAJM) Të shkonte në varr me motor Harley Davidson. Kjo ishte dëshira e fundit e Billy Standley nga Ohajo e Shteteve të Bashkua
Genta tashmë edhe me “Accident” (VIDEO) Surprizat e këngëtares Genta Ismajli për këtë verë nuk kanë mbaruar. Pas publikimit të videoklipit "Ole Ole", ajo vjen m
Miley dhe Billy Ray Cyrus pajtohen Billy Ray Cyrus është pajtuar me gruan e tij, dhe i tij gjithashtu ka rregulluar marrëdhëniet me vajzën e tij të famshme