999 rezultate për

bill

Skandali i bujshëm i Bill Clintonit, flet për herë të parë Hillary Së fundmi Hillary Clinton i ka dalë në mbrojtje bashkëshortit të saj në lidhje me skandalin seksual të para 20 vjetëve.
Burg aktorit amerikan, abuzoi seksualisht me një grua 14 vite më parë Bill Cosby u dënua me 3-10 vjet burg për drogimin dhe sulmin seksual ndaj një gruaje pranë shtëpisë së tij, para 14 vjet
Kur u fuqizuan Bajrajt dhe si i forcoi droga e Dukagjinit I ftuar në Real Story të Sokol Ballës, ministri i Rendit Fatmir Xhafaj tha se grupimi i kriminal “Bajraj”, daton shumë h
Erërat e forta shkulin billbordin nga vendi (VIDEO) Erërat e forta që goditën sot Kosovën kanë shkaktuar dëme të ndryshme. Era e fortë rrëzoi drunj në Prishtinë e qytete
Dorëhiqet themeluesi i Alibaba Express Një nga njerëzit më të pasur në botë, Jack Ma dorëhiqet nga drejtimi i kompanisë online të blerjeve, Alibaba. Në një int
E pyesin për marrëdhënien me Bill Clintonin, Lewinsky braktis intervistën Monica Lewinsky ka ndërprerë në mes dhe është larguar nga një intervistë në Izrael, pasi iu bë një pyetje mbi marrëdhëni
As Bill Gates e as Rothshildët, ky është njeriu më i pasur në historinë e njerëzimit Kur flasim për njerëzit më të pasur në botë, të gjithëve u shkon mendja tek emra si Bill Gates, Warren Buffet apo John D
Gjyshi që sfidon djemtë e rinj dhe "çmend" vajzat (FOTO LAJM) Bill Hendricks është 67 vjeç dhe ndoshta ka trupin më të palestruar se 90% e popullsisë së botës. Ky veteran i Korpu
Billboard: Era Istrefi, artiste në rritje Era Istrefi, e cila me bashkëpunimin për himin e FIFA World Cup ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzik
Bill Clinton flet pas 20 vitesh mbi skandalin me Monika Levinsky-n Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, në një intervistë për NBC News është përgjigjur rreth pyetjeve lidhur me skandali
Bleu disa fotografi të vjetra, burri bëhet i pasur pasi zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Mund të ishte sendi i padëshiruar i dikujt, por për një njeri në Kaliforni, ishte një zbulim. Ai bleu disa foto të vj
1 muaj përgjime, dy vëllezërit nga Berati arrestohen teksa mbillnin hashash Policia e Beratit ka vënë në pranga dy vëllezër të cilët janë kapur në flagrancë teksa po tentonin të kultivonin hashash
Shfaqet sërish e dashura e Presidentit Bill Klinton Emri i saj lidhet me super skandalin e vitit 1998, kur u zbulua marrëdhënia me Presidentin amerikan të asaj kohe Bill Cl
Ai është ish-president, ky është mashkulli që ia heq mendjen Eli Farës Kush është mashkulli që ia heq mendjen Eli Farës? Këngëtarja e ftuar në "Xing me Ermalin" ka rrëfyer mashkullin të c
Vetura godet një grua në Prishtinë Një këmbësore është goditur nga një veturë sot në orën 15:00 në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë. Ajo ka pësuar lëndim
Pushohet nga puna mjeku pas vdekjes së pacientes me sepsë Një mjek është pezulluar pasi një nënë vdiq vetëm disa orë pasi u diagnostikua me sepsë. Natalie Billingham, 33 vjeçe
Nominohet këngëtarja e parë shqiptare në Billboard Music Awards (FOTO) Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa janë këngëtaret me origjinë nga Shqipëria të cilat po korrin sukses të jashtëzakonshëm
Bebe Rexha është nominuar në Billboard Music Awards Ceremonia e ndarjes së çmimeve, Billboard Music Awards, është shumë pranë (më 20 maj), ndërsa tashmë është bërë publikim
Bota s'e kupton por fëmijët e tij po, Bill Gates dhuron pasurinë për të varfërit Bill Gates ka thënë se tre fëmijët e tij e kuptojnë pse ka vendosur t’ia lë pasurinë e tij prej 70 miliardë dollarësh fo
Bebe Rexha thyen rekord në “Billboard Hot 100” Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha po korr një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar dhe k