999 rezultate për

bilisht

Aksident në aksin Korçë-Bilisht, një person dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të mërkure në Korçë. Në aksin rrugor Korçë-Bilisht janë përplasur dy makina,
COVID-19 në shkolla, konfirmohen pozitivë katër mësues të tjerë Me hapjen e shkollave, janë shtuar rastet e COVID-19 në stafin mësimor. Katër mësuesë janë konfirmuar pozitivë me Cov
Radha në Kapshticë, policia ngre postbllok në Bilisht Ditën e sotme u arrit marrëveshje që të vijonte kalimi i shqiptarëve në tokën helene edhe pse ishte arritur numri i para
Gjendet i mbytur një person në Bilisht Një 53-vjeçar është gjetur i mbytur në një rezervuar në Bilisht. Viktima është konstatuar nga familjarët ndërkohë që
Tre persona të maskuar grabisin karburantin në Bilisht, sa para morën Një grabitje ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme në Bilisht. Abcnews.al raporton se tre persona me maskuar
EMRI/ E reja nga Bilishti tregon si u fut në trafikun e lëndëve narkotike: Jam penduar “Historia ime” në Tv Klan ka shkuar në burgun e grave në Tiranë, ku rreth 80 gra vuajnë dënimin. Një prej tyre është
Benz-i përplas të moshuarën në Bilisht Një e moshuar është përplasur ditën e sotma nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Miras në aksin rrugor Kor
Aksidentohen dy makina në qendër të Bilishtit Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Bilishtit. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.
Tentoi të vriste me 3 plumba 21 vjeçarin, vetëdorëzohet i riu në Bilisht Vetëdorëzohet në Polici, autori i dyshuar i tentativës së vrasjes me armë zjarri të një 21-vjeçari, ngjarje e ndodhur më
Konflikt me armë në Devoll Një përleshje me armë ka ndodhur gjatë natës në qytetin e Bilishtit në Devoll. Një 25 vjeçar ka qëlluar me automatik
Shkrumbohet automjeti në Bilisht Një automjet tip "Hunday" në pronësi të D.A. është djegur përpara banesës. Mjeti është djegur pak pas mesnate, në orë
Stuhitë e forta nuk mungojnë edhe në qytetin e Bilishtit (VIDEO) Përveç qyteteve në Shqipërinë qëndrore ku stuhitë dhe shiu i dendur ka shkaktuar dëme materiele ku Albeu.com mëson se në
Tensione edhe në Bilisht: Rrethohet KZAZ-ja Tensionet kanë filluar edhe në Bilisht. KZAZ-ja është rrethuar nga mbështetës të PD-së, të cilët kërkuan largimin e mate
Policia ndalon 6 emigrantë të paligjshëm në Korçë Policia Kufitare ka mundur të ndalojë 6 emigrantë që kishin hyrë në mënyrë të paligjshme në territorin shqiptar. Emig
Konflikt mes dy të rinjve në Bilisht, njëri në gjendje të rëndë Dy të rinj janë konfliktuar në Bilisht të Korcës dhe që të dy kanë përfunduar në spital. Madje njëri nga të rinjtë ë
Digjet "Smarti" në Bilisht, dyshohet për konkurrencë mes vajzave Një automjet tip “Smart” është përfshirë në flakë në qytetin e Bilishtit ndërkohë që pronarja ngre dyshime se mund të ke
I dogjën makinën gjatë natës, vajza nga Bilishti tregon autorin Një incident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bilisht. Raportohet se një mjet tip "Smart" me targa AA311JI ë
Tronditet Jugu i Shqipërisë, 3 tërmete me këto epiqendra ka kaluar pak kohë që kur valët e tërmeteve pushtuan Shqipërinë dhe nuk ndalesin. Ama tre tërmete janë shënuar gjatë
Sulm ndaj xhamive në Bilisht, policia nuk identifikon autorët Xhamia e qytetit të Bilishtit është dhunuar gjatë orëve të para të mëngjesit të kësaj të mërkure. Personat, që ende
Skandal në Hipotekën e Bilishtit, përgjegjësja i merr qytetarit 200 mijë lekë të vjetra Një skandal wshtw zbuluarnë zyrën e Hipotekës në Bilisht, ku një përgjegjëse i merr një qytetari 200 mijë lekë në zyrën