999 rezultate për

bild

BILD: Rashica te Liverpuli për 38 milionë euro? Mediat gjermane flasin se ylli i Kosovës dhe Verder Bremenit Milot Rashica ndiqet prej kohësh nga Liverpuli. “Bild” d
BILD: Ka rënë forma e Rashicës, mund të shitet Media gjermane Bild ka shkruar për Milot Rashicën. Sipas BILD Rashica është futbollisti më i vlefshëm i Ëerderit këtë
Shkrimi i BILD për lobimin rus të Bashës, reagon Partia Demokratike Gazeta e madhe gjermane i ka dedikuar një artikull të posacëm 675 mijë dollarëve të lobingut Rus për Partinë Demokratike
I nxorri "të palarat" Bashës për lobimin rus, BILD fshin shkrimin e publikuar Vetëm pak kohë pasi përgjimet e Bild shkaktuan një zhurmë të madhe në vendin tonë, pasi dilnin hapur aferat korruptive t
Pas Ramës, BILD i nxjerr "të palarat" Bashës për lobimin rus Vetëm pak kohë pasi përgjimet e Bild shkaktuan një zhurmë të madhe në vendin tonë, pasi dilnin hapur aferat korruptive t
I nxorri të gjitha të palarat, pse Rama nuk e paditi kurrë gazetën Bild Në muajin qershor Kryeministri Rama deklaroi se do të padiste gazetën Bild dhe gazetarin e saj, Peter Tiede, në Gjermani
BILD: Leon Dajaku, e ardhmja e Bayern Munichut Leon Dajaku po konsiderohet si e ardhmja e Bayern Munichut. Për yllin e ri kosovar ka shkruar së fundmi mediumi i mad
Gazetari i "Bild" që nxori përgjimet: Edi Rama është armik i medias së lirë! Ai është një kloun Në kohën kur u bënë publike, përgjimet e Bild bënë xhiron e rrjetit. Në një mesazh në rrjetet sociale, gazetari gjerm
Mandzukic "vërtitet" në planet e gjigantit gjerman Mario Mundzukic prej kohësh nuk po gjen dot hapësira te 'zonja e vjetër' dhe e ka shprehur hapur dëshirën për tu largua
"Bild" zbulon skandalin: Këshilli i Evropës pritet të emërojë ish-spiunin rus për t’u marrë me Kosovën Gazeta gjermane “Bild”, ka shkruar sot për një skandal në të cilin mund të përfshihet institucioni i Këshillit të Evropë
Bayern merr vendimin për Kovac (FOTO LAJM) Një lajm i fundit sapo ka dalë nga prestigjozia "Bild" e cila bën me dije se Bayern Munich ka shkarkur Niko Kovac, shkru
U tha se paditi gazetarin gjerman, Peter Tiede nxjerr "blof" Ramën: Asnjë denoncim nuk ka bërë ndaj meje dhe "Bild" Gazetari i gazetës gjermane ‘BILD’ Peter Tiede në një komunikim ekskluzive për FaxNews ka zbuluar se nuk ka asnjë padi g
Skandali i përgjimeve: Përse Rama nuk e ka paditur gazetën gjermane BILD? Në muajin qershor Kryeministri Rama deklaroi se do të padiste gazetën Bild dhe gazetarin e saj, Peter Tiede, në Gjermani
U vra një shqiptar nga Kosova: BILD ndryshon versionin për krimin që tronditi Gjermaninë Nga një incident i armatosur në fshatin Abensberg të Bavarisë së Poshtme ka mbetur i vdekur një person dhe një tjetër ës
Shoqërohet nga mafiozë, frikë për jetën e Kahn Oliver Kahn do të drejtojë fatet e Bajernit të Mynihut në të ardhmen e afërt. Prej janarit të vitit 2020, “Titani” do të
E RËNDË/ Ekzekutohen dy shqiptarë në Gjermani duke ecur në këmbë, detajet Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e së martës në Volfsburg të Gjermanisë. Sipas gazetës BILD, nga një makinë ës
Nuk e pranuan, shqiptari i vë flakën kampit në azil (VIDEO) Fillimisht kjo video bëri xhiron e rrjetit në Shqipëri. Aty tregohet se si një shqiptar i vë flakën kampit të azilit në
Rashica flet për "Bild": Jam i famshëm në Kosovë, atje të çmendur pas meje Prestigjiozja gjermane "Bild" i ka kushtuar një hapësirë të rëndësishme një interviste me futbollistin e Werder Bremenit
Përgjimet e reja “bild – babale” Shkruan Akademik Artan Fuga Përgjimet e Bild habitën opinionin publik sepse veç të tjerash sepse atje dilte që k
Si u dërguan përgjimet e prokurorisë tek gazeta "Bild"? Kreu i PDK, Nard Ndoka, duke folur për përgjimet e dosjeve 339 dhe 184 bëri me dije se së shpejti do të ketë përgjime të