999 rezultate për

bilali

Lirimi i "të fortit" të Myslym Shyrit, si u manipuluan provat për eliminimin e ish policit Arben Bilali. Gjykata e Apelit e Tiranës ka adresuar akuza ndaj policisë së shtetit për manipulim të provave ndaj Gjergji Cukalit pas
Del nga burgu Gjergj Cukali, vrasësi i ish-policit Bilali Vetëm katër muaj ka qëndruar në paraburgim i dyshuari si vrasës me pagesë i ish-policit, Arben Bilali. Ai është liruar.
Partizani forcon mbrojtjen, kush është emri i ri që i shtohet skuadrës Vetëm pak orë para sfidës së javës së tretë përballë Flamurtarit në “Selman Stërmasi”, kampioni në fuqi i Shqipërisë, Pa
Kombëtarja e basketbollit nuk lejohet të futet në stërvitje Përfaqësuesja shqiptare e basketbollit për meshkuj nuk e ka mbyllur si duhet fazën përgatitore për ndeshjen ndaj Danimar
Kush është Bilali, "bashkëshorti" i Ramës sipas Metës? (FOTO LAJM) Lumi i mesazheve të lëshuara dje nga Meta bëri që një pjesë e tyre të mos pasqyroheshin duke bërë kështu që të humbasë e
Një djalë i gjatë, me mjekër: Si u planifikua në detaj vrasja e vëllezërve Bilali Një person i gjatë, i dobët dhe me mjekër që besohet se është Ibrahim Lici, ka qëlluar mbi 21 herë në drejtim të vëllezë
Pamjet, si u ekzekutua Arben Bilali (VIDEO) Ditën e sotme policia njoftoi arrestimin e Gjergj Cukalit, si i akuzuari kryesor për vrasjen e ish policit Arben Bilalit
Arresohet i dyshuari për vrasjen e Arben Bilalit Katër muaj pas vrasjes së ish-policit Arben Bilali, policia e Tiranës ka arrestuar autorin e dyshuar të ngjarjes. 40 vje
Ky është i dyshuari tjetër në vrasjen e vëllezërve Bilali Forcat e policisë RENEA dhe FNSH, finalizuan operacionin për kapjen e të shumkërkuarit nga Shkodra, Barush Bregu 33 vjeç
Arrestohet njëri prej autorëve të dyshuar të vrasjes së Arben Bilalit Policia ka arrestuar ditën e sotme një nga personat e dyshuar si i përfshirë në atentatin që iu bë në janar ish-policit,
Gjykata merr vendimin për të dyshuarit e ekzekutimit të vëllezërve Bilali Gjykata e Shkodrës ka lwnw nw burg Arsen Stojkun dhe Mislim Ramën, të akuzuar si autor për vrasjen e dy vëllezërve Bilal
Gjithçka për vrasjen e vëllezërve Bilali, pse është Lici i dyshuar? Ibrahim Lici, djali i anëtarit të Këshillit Bashkiak në Shkodër, dyshohet se është autori kryesor i vrasjes së dy vëllez
Kush janë dy të arrestuarit për vrasjen mafioze të Bilalëve (FOTO LAJM) Policia arrestoi gjatë mëngjesit të sotëm sy persona të akuzuar për ekzekutimin e vëllezërve Bilali më datë 30 mars.
Djali i Mustafë Licit, ky është vrasësi i vëllezërve Bilali në Shkodër (FOTO LAJM) Ditën e sotme Policia e Shtetit ka vënë në pranga dy prej vrasësve të vëllezërve Brahim dhe Astrit Bilali në Shkodër, vr
Artan Hoxha nxjerr fotot e vrasësit të vëllezërve Bilali (FOTO LAJM) Ditën e sotme dy persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas polciis
Kapen vrasësit e vëllezërve Bilali në Shkodër, në kërkim dy të tjerë Zbardhet vrasja e dyfishtë, e ndodhur më 30 mars 2019, ku mbetën të vrarë dy vëllezërit Bilali. Në pranga dy persona si
Pronarët ua vranë, kuajt e familjes Bilali mbesin lulishteve të Shkodrës (VIDEO) Kuajt e Astrit Bilalit të vrarë para disa javësh enden nëpër qytet pa orientim që pas vdekjes të të zotit. Ato shihen në
Ekzekutorët e vëllezërve Bilali drejt zbulimit, lanë gjurmë në makinë 8 ditë pas ekzekutimit mafioz të vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali në Shkodër, shpresat e policisë për zbardhjen e ngj
Astrit Bilali filmoi dëshmitarin e vrasjes së Ferracakut: I pashë me motor, hynë te rrugica (VIDEO) Një javë pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali, Astrit dhe Brahim Bilali, publikohet videoja që Astriti kishte filmuar kom
Vrasja e dy vëllezërve Bilali në Shkodër, momenti kur Astriti paralajmëroi vrasjen e tij (VIDEO) Emisioni “JAVA në RTSH” solli mbrëmjen e së premtes një analizë mbi situatën e rendit publik në Shkodër, por edhe materi