999 rezultate për

biglia

Sherri me Biglia-n, Kessie mendon largimin nga Milani Mosmarrëveshja me Biglia-n mund të detyrojë Kessie të largohet nga Milani, shkruan Albeu.com "Tuttosport" raporton se
ZYRTARE: Milani mer vendimin për Biglian dhe Kessie Milani përpos humbjes në derbi u përball edhe me një situatë aspak të zakonshme mes 2 lojtërave të skuadrës. Kessie
Sherri Biglia-Kessie, Leonardo shërtheu në dhomën e zhveshjes Sipas raporteve të "Corriere dello Sport", referuar ndeshjes Milan-Inter, Leonardo ishte i zemëruar sidomos për grindjen
U kacafytën në stol por Kessie dhe Biglia i kërkojnë falje njëri tjetrit (VIDEO) Mes 22-vjeçarit nga Bregu i Fildishtë, Kessie, dhe argjentinasit 33-vjeçar Biglia u desh të ndërhynin shokët e skuadrës,
Gattuso: Kjo është gjëja që më irritoi me shumë se sa humbjen Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso në një deklaratë për mediat menjëherë pas ndeshjes me Interin ka deklaruar se nuk ës
Lukas Biglia mer përsipër fajin në sherrin me Kessie Lukas Biglia është ai që merr fajin përsipër pas përplasjes me Frenk Kessie. Ajo që ndodhi pas zëvendësimit të lojtarit
Gattuso: Kessie-Biglia, humbja më e shëmtuar për mua Trajneri i Milan-it, Gennaro Gattuso, ka folur për "Sky Sport" në përfundim të ndeshjes së humbur kundër Inter-it. P
Zbulohet motivi i sherrit mes dy lojtarëve të Milanit (VIDEO) Zbulohet motivi i sherrit në pankinën e Milan gjatë derbit të humbur ndaj Inter. Ajo zënkë e nxehtë mes Lucas Biglia dhe
Biglia: Tani e ka radhën Interi Milani arriti të fitojë me rezultatin e ngushtë 1-2 ndeshjen përballë ekipit të fundit në tabelë Chievos falë goave të B
Buzëqesh Gattuso, i rikthehet nga dëmtimi një titullar në mesfushë Një lajm i mirë vjen nga infermieria e Milanit. Lucas Biglia është rikthyer në stërvitje dhe do të jetë në dispozcio
Zbulohet sa muaj larg fushave do të qëndrojë ylli i Milanit Lajm i keq nga infiermeria e skuadrës së Milanit. Lucas Biglia u parashikua se do të qëndronte jashtë fishave të lojës p
Ndryshim surprizë te skuadra e Milanit Skuadra e Milanit do të luajë sot takimin e saj ndaj Sampdorias, një ndeshje delikate pasi kuqezinjtë vijnë pas dy humbj
Ndërhyrje e rrezikshme, dëmtohen rëndë Biglia dhe Nainggolan (VIDEO) Interi dhe Milani po zhvillojnë "Derby della Madonninan" në stadiumin Giuseppe Meazza. Sfida është ndalur për disa s
Milan kalon në avantazh ndaj Empolit (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Empolit në "Carlo Castellani". Ai që ka shënuar është mesfushori, Lucas Biglia në min
U mposht nga Franca, edhe një tjetër lojtar i jep lamtumirën Argjentinës Pas eliminimit nga Kupa e Botës, mesfushori Lucas Biglia ka konfirmuar largimin nga Kombëtarja e Argjentinës. Argjent
Gomez "shpërthen" ndaj Aguero-s: Të mbylli gojën Sulmuesi i Atalantas, Alejandro Darío Gomez është vënë shenjestrën e një sulmi kritikash pas dëmtimit që i shkaktoi mesf
Milan publikon listën e lojtarëve për finalen ndaj Juventusit Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka publikuar listën e plotë prej 25 lojtarësh për finalen e nesërme ndaj Juventusit.
Futbollisti i Milanit rrezikon finalen e Kupës së Italisë dhe Botërorin Dje pësoi humbje turpëruese nga Benevento, sot merr një lajm më të keq. Futbollisti, Lucas Biglia rrezikon të humbas
Sfida Milan - Napoli u mbyll me sherrin Sarri-Biglia (VIDEO) Nuk ka qenë një ndeshje e qetë në “San Siro”, pas vërshëllimës përfundimtare të arbitrit Banti, që sinjalizoi fundin e s
Formacionet zyrtare: Milan - Arsenal Milan pret sot anglezët e Arsenalit për sfidën e parë të 1/8 e UEFA Europa League në një takim që do të jetë mjfatë inte