999 rezultate për

big

Plas mes Melisës dhe ish-banorit të "Big Brother": Ironitë e tua të neveritshme (FOTO LAJM) Një tjetër sherr është hapur së fundmi e këtë herë bëhet fjalë për ish-banorin e "Big Brother", Damiano Agalliun dhe kon
Ish-banore e "Big Brother", zbulohet partnerja misterioze e Sokol Ballës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme gazetari Sokol Balla njoftoi se ishte bërë për herë të tretë baba, ndërkohë që lidhjen ka tentuar që ta
Viti i Ri pritet në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta publikojnë pamjet nga festimet (VIDEO) Australia është kontineti i parë në botë që pret vitin e ri. Tashmë 2021-shi ka trokitur në anën tjetër të botës dhe pav
Rikthehet pas kaq kohësh Qetsori i "Big Brother": Mësuesit e gjuhës shqipe na kanë rrahur (FOTO LAJM) Dialektet janë pasuri e gjuhës sonë dhe si të tillë janë të çmuar në të me të gjithë elementet e tyre. Krahas kësaj janë
I vdiq punonjësja në market, Big Market: Nuk ishte aksident Mbrëmjen e djeshme në mediat online u raportua se një punonjëse e Big Market ndërroi jetë pas një aksidenti në punë.
Zbardhen detajet, punonjësja e "Big Market" që vdiq gjatë punës la dy vajza jetime Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Tiranë ku një punonjëse e "Big Market" ka ndërruar jetë në rrethana
Vdes në punë punonjësja e "Big Market": Kolegët e çojnë pajetë në spital, policia fsheh ngjarjen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një njërin prej pikave të rrjetit të supermarketeve "Big Market". Burime bëjnë me dij
Në krevat me partnerin, Gerta e "BigBrother" ironizon Anën e "Përputhen" (FOTO LAJM) Foto e Anës dhe Arjonit është bërë temë diskutimi jo vetëm në "Përputhen", por edhe në media e rrjete sociale. Së fundmi
"Më tha zgjidh Shqipërinë dhe jo Kosovën", rrëfimi i rrallë i Hasit për Taren: Ishte si Kompany i Shqipërisë Në mbrëmjen e nesërme Lacio do të ketë një udhëtim në transfertë në “Champions League” për t’u përballur kundër Club Bru
Icardin dhe një tjetër "big", Milan ëndërron goditjen e dyfishtë në janar Milan po vazhdon të fluturojë mes kampionatit dhe Europa League. Skuadra e Pioli-t nuk po gabon asnjë ndeshje dhe ta
Para kamerave, konkurrenti i "Big Brother" i zbërthen reçipetat bukuroshes brune (FOTO LAJM) “Big Brother” në Greqi vazhdon transmetimin, pavarësisht pandemisë. Panagiotis Varouxis duket se ka një pëlqim të veçant
Një vajzë me fat si Vesa, Big Basta nuk i ndal dedikimet romantike (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Ata janë prindër të një djali, por edhe pse vitet k
"Djaj qe donin të na digjnin", Big Basta flet për vështirësitë në lidhjen me Vesën (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Big Basta ka ndarë së fundmi një moment me familjen e tij, duke treguar se ndihet i lumtur për vendimet
Plasin skenat "e nxehta" në Big Brother, kamerat i nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Një prej konkurrenteve që ngjall më shumë debate në shtëpinë e “Big Brother” në Greqi është Christina Orfanidou. Ajo
U martua papritur, Mimoza e "Big Brother" në pritje të ëmbël? (FOTO LAJM) Sot në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother”, Mimoza Krasniqi i dha fun
Ish-banorja e "Big Brother" i jep fund beqarisë, dalin pamjet (FOTO LAJM) Të gjithë me siguri e mbajnë mend Mimoza Krasniqin, ish-banoren e edicionit të dytë të “Big Brother”. Ajo ishte mjaf
Short ferri në Champions, ja ndeshja "big" Në Grupin A do të ketë ndeshje "big". Kështu shorti ka rezervuar që në të njëjtin grup të përballen Bayern dhe Atl
LIVE/ Shorti i Champions: Shorti rezervon dy ndeshje "big" (VIDEO) Është hedhur shorti i fazës së grupeve në Champions League. Shorti ka rezervuar përballje titanësh si Barcelona-Juven
Shpërthen Big Basta, publikon këngën "Rama Ik" (VIDEO) Këngëtari shqiptar Geri Xhara, i njohur me emrin e artit si Big Basta ka publikuar ditën e sotme një këngë në lidhje me
Para kamerave, konkurrenti i "Big Brother" i zbërthen reçipetat bukuroshes brune (FOTO LAJM) “Big Brother” në Greqi vazhdon transmetimin, pavarësisht pandemisë. Panagiotis Varouxis duket se ka një pëlqim të veçant