999 rezultate për

bieber

Justin Bieber thyen rekordin legjendar të Elvis Presley Albumi i shtatë i muzikantit të njohur Justin Bieber, “Changes”, ka debutuar në krye të tabelës ‘Billboard’ të SHBA-së,
Nuk ka fund histora e tyre, Selena flet sërish për Justin: Ka abuzuar me mua (FOTO LAJM) Disa javë më parë, Selena Gomez publikoi këngën e titulluar ‘Lose you to love me’, e cila ishte një dedikim për ish-të d
Justin Bieber pranon se vuan nga sëmundja infektive Dokumentari i ri i Justin Bieber do të zbulojë betejën e këngëtarit me sëmundjen Lyme. Burime që kanë parë dokumentarin
Nuk është hera e parë, Justin Bieber bashkëpunon më një shqiptar (VIDEO) Na kishin munguar prej vitesh këngët e tij, por 2020-ta po vjen me surpriza të mëdha nga Justin Bieber. Këngëtar po v
Interneti po "zien", Kylie Jenner dhe Justin Bieber bënë duet këngën "Rise and Shine" (VIDEO) Kylie Jenner është kthyer tashmë në një yll pop-i. Mbrëmë ajo mori pjesë në një event bamirësie me Kris Jenner dhe Co
Plasi sërish! Justin Bieber i shpall "luftë" Selenës me albumin e ri (FOTO LAJM) Pas 4 vitesh, Justin Bieber thuhet se po punon për albumin e tij të ri. Së fundmi këngëtari ka publikuar në rrjetet s
Si nuk e kishim vënë re! Djali i David Beckham qenka një kopje e Justin Bieber (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, interneti kuptoi se djali i vogël i David dhe Victoria Bechkam, Romeo, është një kopje e këngëtarit Jus
Hailey postoi një foto në Instagram dhe fjalët duken si dedikim për ish-in e Justin Bieber (FOTO LAJM) Pas publikimit të këngëve të reja të Selena Gomez, duket se gjërat nuk janë më njësoj. Në rrjetet sociale ka nisur nj
Selena e pranoi me fjalët e veta! Kënga është për Justin Bieber! (VIDEO) Selena e pranoi se tekstet e këngëve të saj më të reja janë personale. Këngëtarja e famshme publikoi dy hite njëra pa
Nuk përmbahet Hailey, kërcënon frikshëm Selenën për këngën që i kushtoi Justin-it (FOTO LAJM) Selena Gomez publikoi këngën e saj të re të titulluar “Lose you to love me” dhe fansat e saj po çmenden pas tekstit që t
Përfundimisht është për Justin Bieber, Selena Gomez prek me këngën e fundit (VIDEO) Pak orë më parë Selena Gomez ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Lose you to love me”. Që pasi ajo e parala
Selena Gomez ka gati këngën e re dhe të gjithë mendojnë se i dedikohet Justin Bieber (FOTO LAJM) Vetëm pak minuta më parë Selena Gomez ka publikuar këngën e saj më të re. Ajo mban titullin “Lose you to love me” dhe
Brenda vilës luksoze 8,5 milion $ ku jetojnë të sapomartuarit Hailey dhe Justin Bieber (FOTO LAJM) Ata kurorëzuan dashurinë e tyre për herë të dytë në një ceremoni intime në Karolinën e Jugut, ku morën pjesë një mori të
Justin Bieber publikoi fotot e dasmës, Selena Gomez reagoi menjëherë (FOTO LAJM) Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme.
Justin publikon këngën e re, është dedikim për Hailey Bieber dhe mos e humbisni (VIDEO) Justin Bieber ka publikuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka shoqëruar edhe me një videoklip të veçantë. Këng
Punë VIP-ash, në dasmën me Hailey-n Justin Bieber kishte ftuar edhe ish-të dashurën e tij (FOTO LAJM) Këtë fundjavë, çifti i njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë mbajtur ceremoninë e dasmës së tyre në Karolinën e J
Justin Bieber ka ndërmend të martohet me kostumin më të shëmtuar në botë (FOTO LAJM) Justin dhe Hailey Bieber e kanë shtyrë me dhjetëra herë dasmën dhe me shumë mundësi kanë stresuar me dhjetëra herë të ft
"Na e shpifën!" Klientëve të hotelit u ka ardhur në majë të hundës me Justin dhe Hailey Bieber (FOTO LAJM) Këtë fundjavë pritet që dyshja e njohur, Justin dhe Hailey Bieber të zhvillojnë dasmën e shumëpërfolur. Dasma intime
Brenda festës së çmendur të beqarisë së Hailey Bieber (FOTO LAJM) Ajo do të martohet me partnerin e saj muzikant Justin Bieber për të dytën herë në një ceremoni intime në kishë këtë fund
Çfarë ndodhi? Hailey mbështet publikisht ish-in e Justin Bieber, Selena Gomez (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme nga Selena Gomez, Justin Bieber nisi romancën e re me modelen Hailey Bieber. Madje, gjërat mes