999 rezultate për

biba

EMRI/ Arrestohet në Britani anëtari i bandës së Endrit Dokles Një ish-anëtar i bandës së Indrit Dokles me llogari të hapura me drejtësinë italiane është arrestuar në kryeqytetin brit
Kundërshtoi betimin e Vorpsit, Denar Biba fshin papritur reagimin në Facebook Nën-kryetari i KQZ, juristi Denar Biba reagoi me një status në lidhje me betimin e Arta Vorpsit sot para noteres. Bib
A u shkarkua, KQZ jep vendimin për Agim Kajmakun KQZ ka shkarkuar me pesë vota pro Agim Kajmakun. Vendimi u paralajmërua më parë nga nënkryetari i KQZ. Nënkryetari De
Kryebashkiakja Ademi: Jam kërcënuar nga Denar Biba, Rama dhe drejtues të policisë Kryetarja në detyrë e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi e ftuar në emisionin “Kjo javë” në “Neës 24” tha se të gjithë b
"Ti nuk hidhesh në erë, mos u bëj merak": Plas në KQZ pas manipulimit të votimit Ditën e djeshme, Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve u përfshi në një debat tejet të ashpër mes anëtarëve. Kryetari i KQZ-së,
Ditëlindja u kthye në mort, si ndodhi aksidenti me tre të vdekur në Tiranë (FOTO LAJM) Ata ishin nisur nga Tirana për tek një restorant në Elbasan me qëllim festimin e ditëlindjes së vajzës së tyre duke mos
"Nuk i lë motrat e mia aty", ulërimat rrëqethëse të vajzës nga aksidenti (VIDEO) Në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 02:00, një aksident tragjik i mori jetën 3 anëtarëve të familjes Biba
"Gabuam, janë 3 dhe jo 4 viktima": Policia korrigjon veten pas aksidentit tragjik në Tiranë Mëngjesin e sotëm u rregjistrua një aksident fatal në kryeqytet, në rrugën Tiranë-Elbasan ku sikundër u raportua në medi
Emrat e viktimave të aksidentit fatal në Tiranë, po lëviznin me 110 km në orë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë është regjistruar në orën 02:10 minuta të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor Elbasan-Tiranë me pas
Ktheheshin nga ditëlindja, si u shua familja në aksident (VIDEO) Një aksident i rëndë është regjistruar në orën 02:10 minuta të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor Elbasan-Tiranë. Mj
VOA: Hije të forta dyshimi mbi projektin e Unazës së Re Në Shqipëri, dokumentat e publikuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Të Paekspozuarit” në televizionin “News 24” hedhi
"40 milion euro për 3 km rrugë, si po mashtrohet për Unazën e Re" (VIDEO) Partia Demokratike së fundmi me anë të zëdhënëses, Ina Zhupa ka akuzuar Qeverinë dhe Bashkinë e Tiranës për tenderin e z
I vranë dhe groposën burrin në Dajt, kush është gruaja që akuzohet për mashtrim Drejtoria e Hetimit Tatimor ka zbuluar një skemë mashtrimi të mirë strukturuar me një dëm të shkaktuar që kap shifrën e
Biba pranon përgjimin e sulmon gjyqtarin: E bëra për qeverinë! Nënkryetari i KQZ Denar Biba, ka reaguar sërish në lidhje me audiopërgjimin mes tij dhe gjyqtarit të Strasburgut Ledi Bi
Çfarë fshihet pas bisedës së frikshme Denar Biba-Ledi Bianku Nga Albeu.com Publikimi i një përgjimi mes Zv.Kryetarit të KQZ-së, Denar Biba dhe gjyqtarit të Gjykatës së Stras
Audiopërgjimi Biba-Bianku, prokuroria nis menjëherë hetimet Pak orë pas publikimit të audiopërgjimit, Prokuroria ka nisur hetimet për bisedën mes Denar Bibës dhe gjyqtarit shqipta
Denar Biba, pas audiopërgjimit: Kam folur me Ledi Biankun Ditën e sotme në media u publikua me shpejtësi një audiopërgjim mes Denar Bibës dhe Ledi Biankut, gjyqtar shqiptar në St
Flet vajza e përdhunuar nga Ligor Biba: Ai më shkatërroi jetën Pas dënimit me vetëm 4.8 vite burg të Ligor Bibës, ka reaguar vajza e mitur e përdhunuar dhe lënë shtatzënë prej tij.
Familja e 15-vjeçares së përdhunuar kërcënon me vetëgjyqësi pas vendimit të gjykatës Pas dënimit me 4.8 vite burg të Ligor Bibës i cili është akuzuar për përdhunimin e një vajze 15 vjeç, ka reaguar familja
Zbardhet dëshmia e Ligor Bibës: Isha i dehur kur abuzova me të miturën 50-vjeçari Ligor Biba është dënuar me 4 vite e 8 muaj pasi akuzohet për përdhunimin e një 15 vjeçarje dhe lënien shtatzë