999 rezultate për

bianka

Foto super të "nxehta", vajza e futbollistit legjendar shpërthen në Instagram (FOTO LAJM) Bianka, vajza e ish-futbollist të famshëm anglez Pol Gaskonj, tashmë ka filluar të mendojë për pushimet verore. Bukur
Vezë në sqetull, kripë dhe rrahje ditë-natë: Torturat çnjerëzore të komunistëve ndaj një vajze 20 vjeçe (FOTO LAJM) Regjimi diktatorial i vendosur në Shqipëri nga Enver Hoxha ka qenë një ndër regjimet më të egra, që ka njohur historia b