999 rezultate për

beyonce

U zgjodh vajza më e bukur në botë, por të gjithë janë kundër saj (FOTO LAJM) Bella Hadid u shpall vajza më e bukur në botë duke lënë pas një numër të madh vajzash shumë të bukura, si: Beyonce, Ambe
"Jahti i Jay-Z dhe Beyonce", Ermali pushon në të njëjtin vend me çiftin e famshëm? (FOTO LAJM) Pasi pushoi në bregdetin shqiptar, Ermali ka zgjedhur një tjetër destinacion. Kësaj radhe ai ndodhet pushime në Bodrum t
Paparacët kapin Beyonce duke fotografuar veten, si duket këngëtarja në ditë normale (FOTO LAJM) Çdo dalje publike e yllit të muzikës pop, Beyonce ka tërhequr mjaftueshëm vëmendjen e ndjekësve të saj. Pas udhëtime
E fiksuar pas stilistëve shqiptar, kujt i besoi këtë herë Beyonce (VIDEO) Diva e muzikës ndërkombëtare, Beyonce nuk heq dorë nga stilistët shqiptarë. Pak muaj më parë, ajo u vesh nga stilistët s
Vajza e Beyonce bën histori në "Bet Awards", bëhet fituesja në moshë më të vogël (FOTO LAJM) Fituesja më e vogël këtë vit në “Bet Awards” është vajza e Beyonce dhe Jay Z, Blue Ivy. Ky çmim iu dha për këngën “Br
Kush është Kylie e kush Beyonce? "Çmendet" interneti (FOTO LAJM) Janë akuzuar disa herë se imitojnë të tjerët, por këtë radhë, “kritikët“ nuk kanë faj. Në fotot e fundit, Kylie Jenner d
Për dy arsye, Kendall dëshiron të jetë asistentja e Beyoncé-s Mundësitë që Kendall – e cila rrethohet nga asistentë – të jetë asistentja e Beyoncé-s janë 0, por kjo gjë nuk e pengon
Pse? Beyonce i ndaloi fotografët t'i bënin foto gjatë homazheve të Kobe Bryant (FOTO LAJM) Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, n
Beyonce ja bëri "surprizë", Valdrin Sahiti as vetë nuk e dinte që diva do vishte fustanin e tij (VIDEO) Lajmi që Valdrin Sahiti ka veshur Beyoncen, u bë publik nëpër rrjete sociale. Këngëtarja e njohur botërisht u shfaq p
"Na mungon thellësisht i dashur Kobe", Beyonce kujton legjendën e NBA-së (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Beyonce është ndër personat e fundit që ka reaguar pas aksidentit fatal të Kobe dhe vajzës
E veshur nga stilisti shqiptar, Beynoce shkëlqen në Pre-Grammy Awards (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, ose siç shpesh e quajnë "Diva B", Beyonce sapo ka lumturuar të gjithë shqiptarët me një postim të v
"Fustani që bënë për Beyonce nuk ka çmim", reagojnë stilistët shqiptarë (FOTO LAJM) Kujta & Meri, çifti i stilistëve që për 3 ditë pa ndalim punuan për të krijuar fustanin që bëri namin i veshur nga Beyon
Kim dhe Beyonce nuk i kanë punët mirë, por çfarë ndodhi kur u përballën në të njëjtën festë (FOTO LAJM) Beyonce dhe Kim Kardashian ishin të dyja të ftuara në festën e Krishtlindjes të Lorraine Schwartz’s në Blind Dragon, Wes
E veshur nga stilistët shqiptarë, Beyonce shkëlqen në festë (FOTO LAJM) Beyonce një nga këngëtaret më të mira në mbarë botën,që njihet për këngët dhe sukseset e saj të jashtëzakonshme. Beyo
"Dhimbja dhe humbja janë një dhuratë", Beyonce flet për herë të parë për abortin (FOTO LAJM) Diva e muzikës, Beyonce, ka realizuar një intervistë për prestigjozen “Elle”, duke rrëfyer më shumë për jetën e saj priv
Është vetëm 7 vjeçe, vajza e Beyonces fiton çmimin e rëndësishëm si tekstshkruese (VIDEO) Blue Ivy Carter ka fituar një super çmim për kontributin e saj në këngën “Brown Skin Girl”. Vajza 7-vjeçare e Jay-Z d
Beyonce u rikthye dhe të gjithë "lanë kokën" pas veshjeve të saj! (FOTO LAJM) U bë një kohë të gjatë pa marrë asnjë lajm nga Beyonce dhe sapo nisëm t’ja ndjenim mungesën, na mahniti me daljet e fund
U zgjodh vajza më e bukur në botë, por të gjithë janë kundër saj (FOTO LAJM) Bella Hadid u shpall vajza më e bukur në botë duke lënë pas një numër të madh vajzash shumë të bukura, si: Beyonce, Ambe
Fërkoni sytë mirë, Beyonce u bë brune dhe duket kaq ndryshe! (FOTO LAJM) Beyonce ka shokuar fansat e saj sot! Këngëtarja e njohur e muzikës është shndërruar tërësisht me flokët e saj gështen
Vajza e Beyoce e lindur për në skenë, thyen rekord me një këngë (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja e hiteve, Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, “The Lion King: The Gift”. Albumin