999 rezultate për

betoni

Një tmerr i vërtetë, shikoni ca minj dolën nga poshtë këtij betoni (VIDEO) Mjaft persona i kanë tmerr minjtë, por një numër kaq i madh bëhet tmerr për të gjithë. Një person dëgjonte zhurma dhe
Protesta për fushën e sportit në Laprakë, kush janë gjyqtarët që donin ta betonizonin Banorët e Laprakës kanë protestuar kundër vendimit të përmbarimit për të shkatërruar fushën e sportit në këtë zonë.
Banorët kundër ndërtimit të pallatit në Tiranë: Duam fushën, jo betonin (VIDEO) Banorët e Njësisë Administrative nr.11 në Tiranë, e cila njihet si zona e Laprakës janë ngritur kundër prishjes së ambie
Dashamir Shehi jep ide për rrugën që po përfundon në Pogradec Dashamir Shehi, kreu i LZHK-së në një postim në rrjetet sociale, ka shkruar lidhur me investimin e qeverisë në hyrje të
Çmenduri! Shihni çfarë "përbindëshi" prej betoni po ndërtohet në plazhin e Shëngjinit Jo vetëm Tirana po mbushet me kulla. Plazhet e Shqipërisë këtë vit janë braktisur nga vetë shqiptarët dhe të huajt p
Horror në Stamboll, burri gjendet i betonizuar brenda lavastoviljes Trupi i pajetë i një mashkulli, i cili ishte shpallur i humbur, është gjetur në një lavastovilje të mbyllur me beton në
“Betonizohet edhe pylli i Sodës, prefekti ndërton pallat në plazhin publik” Ish-kryeministri, Sali Berisha, këtë herë ka denoncuar një ndërtim që po bëhet në Pylli i Sodës. Sipas mesazhit, pre
Shembet pllaka e betonit e parkingut, humbin jetën tre persona (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur pllaka e betonit të parkingut shembet, dhe disa vetura përfundojnë nën rrën
Meta hipën në kullë, Rama jep leje për një tjetër "përbindësh" betoni Epidemia e kullave në Tiranë kërcënon edhe sigurinë kombëtare. Këshilli Kombëtar i Territorit ka miratuar ndërtimin e nj
Albin Kurti: Prishtina, xhungël prej betoni Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje ka thënë sot se Prishtina është kthyer në xhungël betoni. “46.000 ndërtime ilegale e
S'ka fund babëzia, zona tek "Sheratoni" do të kthehet në kulla betoni Tre kulla të larta priten të ndërtohen në krah të ish-hotel Sheratonit, në kufi me Parkun e Liqenit në Tiranë. Exit.a
Efekti domino palos në mënyrë të përkryer blloqe betoni (VIDEO) Blloqet e betonit u palosën në mënyrë të përkryer mbi mur, pasi u rrëzuan me atë që njihet si efekti domino. Videoja
Betonierja përplas kalimtaren në Tiranë Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Vetëm pak minuta më parë në "Unazën e re" një makinë
Për çfarë arsye mund të shesësh asfalt Një hajdut i guximshëm ka vjedhur rreth 800 metra asfalt betoni në Kinë për ta rishitur më pas si një formë për të fitua
Komuna e Prishtinës blindon sheshet ndaj rrezikut të terrorizmit (VIDEO) Komuna e Prishtinës ka vendosur mbrojtëse të betonit në hyrje të shesheve. Zyrtarë të Komunës kanë thënë për Radion E
Bylykbashi: Dako abuzoi 8 milion euro për betonizim, asnjë qindarkë për kanalet Deputeti i qarkut të Durrësit, Oerd Bylykbashi, i cili po ndjek nga afër situatën e përmbytjeve në zonën bregdetare, the
Betoni rrezikon edhe Lagunën e Karavastasë Prej dekadash Parku Kombëtar Divjakë-Karavasta ka qenë shtëpi e 24 specieve në rrezik zhdukje dhe e miliona shpendëve të
Shmanget tragjedia, betonieria merr përpara makinën bashkë me shofer Një automjet i tonazhit të rëndë, betonierë ka marrë përpara një autoveturë sot në Vlorë. Mësohet se betonierja ka m
Tragjike, betonierja rrezohet mbi makinën, zë brenda 5 persona (FOTO&VIDEO) Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në Mindanao Avenue në Quezon City, Filipine. Një betoniere është përplasur me një
Humb jetën gjatë orarit të punës shoferi i betonieres në Kamëz Një ngjarje e rëndë ka ndodhur passditen e sotme në Fushë – Kamëz, ku shoferi i një betoniereje ka humbur jetën gjatë ko