E FUNDIT/ Gjykata merr vendimin për Redjan Rrajën
999 rezultate për

betis

Reali barazoi ndaj Betisit, ky veprim i James dhe Bale po shkakton mjaft polemika Reali nuk arriti të përfitonte nga humbja e Barcelonës përballë Levantes. Madrilenët u ndalën në barazim pa gola ndaj
Djali i Messit e feston golin e Real Betisit kundër Barçës, shikoni reagimin e Suarezit (VIDEO) Djali i Lionel Messit, Mateo, për disa momente e tradhtoi babanë e vet, gjatë fitores me rezultat 5:2 të Barcelonës kund
Griezmann merr për "dore" Barcelonën, katalanasit dhurojnë spektakël ndaj Betisit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore spektakolare ndaj Betisit, në "Camp Nou", me rezultatin 5-2. Skuadra e Ernesto Valverde
Befason skuadra e Betisit, i kërkon të mos luaj Messit Barcelona do të luajë këtë fundjavë ndaj Betisti për javën e dytë të La Ligas. Në këtë sfidë pritet të riktheht Lione
ZYRTARE/ Fekir zhgënjen të gjithë, transferohet aty ku nuk e priste njeri Kapiteni i Lyon-it, Nabil Fekir do t’i nënshtrohet vizitave mjekësore me Betisin. Lyon ka arritur një marrëveshje me
Reali turpërohet, Bale dhe Kroos "shkrihen gazi" Gareth bale dhe Toni Kroos janë kapur në kamera duke qeshur në bankën e rezervistëve, derisa klubi i tyre Real Madridi p
Zidane tremb Realin: Mund të largohem për këtë arsye Zinedine Zidane ka thënë se nëse dikush i përzihet në kompetenca te Reali, ai mund të largohet nga skuadra. Trajneri
Kërcënon Zidane: Mund të largohem nga Reali Zinedine Zidane ka thënë se nëse dikush i përzihet në kompetenca te Reali, ai mund të largohet nga skuadra. Trajneri
Gareth Bale largohet nga Reali, në ndeshjen ndaj Betis i jep lamtumirën tifozëve Gareth Bale e mbyll me Realin e Madrdit pas 6 vitesh kur iu bashku verën e viti 2013 nga Tottenhami. Ai dëshiron të j
Klubi i njohur spanjoll i bën ofertë Xavit për të marrë drejtimin e skuadrës Pasi vendosi të lërë sportin e luajtur mesfushori spanjoll Xavi Hernandez mund të nisë shume shpejt një karrierë si traj
Dështoi te Reali, Lopetegui kandidat për të marë një tjetër skuadër në La Liga Mund të jetë ende e lidhur me Spanjën e ardhmja e ish-trajnerit të Spanjës dhe Real Madrid, Julen Lopetegui. Lajmin e ka
U duartrokit nga tifozët e Betisit pas super golit, Messi: S’më ka ndodhur kurrë më parë Lionel Messi edhe një herë tjetër ka treguar se vijon të mbetet një nga lojtarët më të mirë në botë. Ai mbrëmjen e d
Magjia e Messi-t rrëmben zemrat e tifozëve të Betis-it (VIDEO) Një moment i veçantë për një lojtar të veçantë. Madje edhe tani, dy dekada pas shpërtheu në skenë, Lionel Messi është
Leo Messi "vret" La Ligan Barcelona i dha një goditje La Ligës, pasi mposhti Betisin 4-1 në Sevilla, duke marrë edhe hak për humbjen që andaluzian
Barcelona me hapa të sigurtë drejt titullit kampion (VIDEO) Barcelona mer një fitore të padiskutueshme përballë Betis në shtëpinë e këtyre të fundit. Është kapiteni Messi ai që
Barcelona mbyll në avantazhin e 2 golave pjesën e parë ndaj Betis (VIDEO) Pas atij super goli në minutën e 18’ nga kapiteni Leo Messi ka ardhur edhe një tjetër në minutat shtesë të pjesës së par
Barcelona dhe Real Madrid në luftë për Lo Celso Barcelona dhe Real Madrid i janë future garës për të nënshkruar me Lo Celso, mesfushori në pronësi të PSG-së i cili kët
Edhe Betis hyn në garë për yllin e Liverpoolit Edhe skuadra spanjolle e Betis ka hyrë në garë për të afruar në skuadër Daniel Sturridge,shkruan Albeu.com Anglezit i
Ish-sulmuesi i Realit përfundon te Betis Ish-sulmuesi i Real Madrid dhe PSG, Jese Rodriguez do të luajë deri në fund të këtij sezoni për Betis Sevilla. Spanjo
Lautaro Martinez qëndron te Interi, bie pista Betis Lautaro Martinez nuk do të largohet nga Interi. Pak ditë më parë mediat aluduan se atë e kërkonte skuadra e Betis, por