999 rezultate për

besoj

Afërdita pozon në muajin e pestë të shtatzënisë, ndjekësit nuk u besojnë syve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj, zbuloi pak ditë më parë se është në pritje të ëmbël. Ajo zbuloi gjithashtu edhe g
Nuk është uji me limon, këto janë lëngjet që të dobësojnë më shumë Uji me limon është sugjeruar si pija ideale për dikë që dëshiron të humbasë peshë, edhe realisht ka efekte nëse konsumoh
Sinqeriteti i kandidatit të KQZ shkakton të qeshura në sallë: Erdha për shpërblimin! Sinqeriteti është një virtyt shumë i rrallë në ditët e sotme. Kandidati për KQZ, Kamerion Salillari, u tregua i sinq
Aumbameynag rinovon kontratën me Arsenal edhe për 3 vite Pierre-Emerick Aubameyang më në fund ka hedhur të zezën mbi të bardhë. Sulmuesi gabonez ka firmosur rinovimin e kontratë
Gjendet raca më e rrallë e qenve për herë të parë pas 50 vjetësh Raca e qenve e njohur si "qentë e këndimit" nga Guineja e Re është parë përsëri në malet e Indonezisë pasi besohej se is
Paskal Milo: Ja çfarë do të ndodhë nëse Shqipëria dhe Greqia nuk bien në një marrëveshje Historiani dhe politikani i njohur Paskal Milo i ftuar në News 24 ka folur rreth çështjes së nxehtë të detit dhe marrëv
Habit Kryemadhi: Unë nuk e njoh COVID-19, unë besoj në Zot! "Unë nuk e njoh COVID. Kush beson në Zot, do të jetojë i lumtur pa COVID..." Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Inte
U kthye në zyrë, Hoti: Shqetësuese, ka akoma qytetarë që nuk besojnë se virusi ekziston Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, pas shërimit nga koronavirusi është kthyer sot në zyrën e tij. Ai me anë të nj
Një objekt misterioz gjendet në tokën shqiptare, arkeologët: S’po e besojmë dot Në zonën e Kaçanikut është zbuluar një objekt, i cili besohet të jetë qindra vite i vjetër. Banorët e kësaj zone nuk
​Haradinaj kundër dialogut pa SHBA-në: Nuk i besoj Qeverisë Hoti Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka folur përsa i përket dialogut me Serbinë teksa vendi udhëhiqet nga kryeministri Hot
Besojeni ose jo, kësaj fytyre të bukur shqiptare doktori i tha të bëjë operacion hundën Agnesa Vuthajt — Miss World Albania 2004, Miss Universe Albania, bukuri natyrale — dikur i thanë se duhet të bëjë hundën
Trump vazhdon si pa të keq reklamimin e ilaçit kundër COVID-19: Unë kam besim Presidenti amerikan Donald Trump përsëri foli për të mirat e ilaçit kundër malarjes hidroksiklorinë për pacientët me COV
"Nuk jemi shërbëtorë të askujt", Rama ja pret shkurt SHBA-ve e BE-ë Kryeministri Edi Rama ka folur me vendosmëri se për hapjen e listave nuk vendosin ndërkombëtarët, por vetë shqiptarët dh
Murrizi ironizon ekspertët: Nuk i besoj Pëllumbit më shumë se NASA-s Deputeti Myslim Murrizi duke folur në lidhje me aktin normativ për mbajtjen e maskave me detyrim në ambientet e mbyllura
Hajdari nga Kuvendi: Nuk besoj te Edi Rama, listat duhet të hapen 100% Deputetja Rudina Hajdari ka mbajtur fjalën e saj në Kuvend nga ku ka deklaruar se ajo nuk beson te kryeministri Rama dhe
Pipero: Nuk besoj të ketë valë të dytë të COVID-19! Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero, thotë se duhet ndaluar publikimi i deklaratave që mohojnë apo neglizhojnë rrezikun e
Mjekja shpjegon dallimin mes virozave të stinës dhe COVID-19: Shqiptarët nuk e besojnë Shpesh njerëzit ngatërrohen dhe gabimisht mendojnë se mund të jenë prekur nga koronavirusi. Dallimin mes simptomave t
Njësoj si familja Josifi, 52-vjeçarja në gjendje të rëndë: Nuk dua të ha, besoj tek ringjallja! Pas ngjarjes së Kombinatit që ka prekur të paimagjinueshmen, banorët e një pallati në Tiranë kanë njoftuar policinë në n
Tregtarja nuk e beson COVID-19 : Do t'a besoj kur dikush në lagje të vdesë! Në tregun e Fierit nuk respektohen masat anti-Covid, tregtarja: Do besoj po më vdiq ndonjë i njohur Ka shumë qytetarë
Besoji Hënës! Ditët më të mira dhe të këqija të korrikut Datat e dhëna më poshtë janë specifike të muajit të dytë të verës. Një pjesë e tyre janë ditët më të mira, ndërsa të tje