999 rezultate për

besnik

Një tjetër aleat i premton besnikëri Bashës: Me Ramën kurrë! Një tjetër aleat i ka premtuar Bashës besnikëri për të dalë në krah të tij gjatë zgjedhjeve të 25 Prillit. Duka ka de
Dështim total në zgjedhje, nis revolta në LDK: Ikni, largohuni Pas përfundimit të numërimit të votave në Kosovë, LDK mori një % të "hidhur" duke krijuar kështu pakënaqësi brenda parti
Partnerët më besnikë në një lidhje i përkasin këtyre shenjave të horoskopit! Ndërkohë që disa shenja të horoskopit e pëlqejnë flirtin dhe të luajnë me njohjet e reja që kanë në jetën e tyre pavarës
Jonida Vokshi tregon si i propozoi Besniku: Më mashtroi (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi, ka rrëfyer rreth pesë datave më të rëndësishme në jetën private.
Kush është Niku, shqiptari pranë mafias italiane që siguronte tenderat në Tiranë? Përgjimet e Antimafias Italiane zbuluan lidhjen e mafias italiane në Shqipëri. Përgjimet e publikuara nga Oraneës,
Biologu i njohur shqiptar humb jetën nga COVID-19 Drejtorit i Administratës së Zonave të Mbrojtura Qarku Kukës, Besnik Hallaçi, 64 vjecc ka humbur jetën nga COVID-19.
Trajneri Besnik Prenga zbulon prapaskenat e karrierës së Myrto Uzunit Padyshim se viti 2020 ishte më i miri i mundshëm për futbollistin e Ferencvarosit dhe kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni.
Publikon foton intime me bashkëshortin, Jonida Vokshi: Ma marrin në sysh (FOTO LAJM) Pas përfundimit të “Festivalit të Këngës” Jonida është rikthyer në Kosovë pranë Besnikut dhe Emit e po shijojnë bashkë k
De Ligt besnik ndaj Juves: Nuk jam penduar Matijs De Ligt ishte një nga transferimet më të bujshme të viteve të fundit në Serinë A, ku zgjodhi t'i bashkohej Juvent
U shkarkua nga vettingu, Besnik Muçi ngre padi në Gjykatën Administrative Ish-gjyqtari Besnik Muçi i cili u shkarkua nga vettingu ka bërë padi në Gjykatën Administrative kundër vendimit të KPK d
U bë nënë për herë të parë, Jonida Vokshi: Hyra në banjo e kam qarë 1 orë rrjesht! (FOTO LAJM) Ditën e sotme, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ishte moderatorja Jonida Vokshi. Jonida Vokshi ka rrëfyer për “Ftesë
I kishte mbetur peng, babai i blen vajzës arushin që kishte kërkuar kur ishte 6 vjeç Besniku një baba krenar për vajzën e tij, i bëri një surprizë të bijës sot në "Ka një mesazh për ty".Besniku ka treguar
Qetësohet Barcelona, Ter Stegen i premton besnikëri Marc-Andre ter Stegen dëshiron që të qëndrojë për shume vite tek skuadra e Barcelonës. Portieri gjerman lidhej me një
Mbani shënime! Këto janë shenjat e horoskopit më besnike në dashuri Astrologët kanë treguar se cilat janë shenjat më besnike të horoskopit. Sipas tyre këto shenja kanë më shumë të ngjarë t
Takohen Grubi e Tahiri, për çfarë biseduan Hapja e kufijve ishte një ndër temat për të cilën biseduan në takimin e sotëm zëvendëskryeministri Artan Grubi dhe homol
Apple zhgënjen blerësit besnikë, këtë vit nuk ka iPhone 12 Apple ka bërë publike produktet e fundit për këtë vit duke lënë të habitur blerësit e saj të besuar. Këtë vit nuk ka
Dashuria për fanellën, 10 lojtarët më besnikë ndaj klubit (FOTO LAJM) "Flamujt në futbollin modern nuk ekzistojnë më". Një frazë e përdorur shpesh nga tifozët dhe profesionistët për të tregu
Kjo është shenja më besnike e horoskopit Sipas astrologjisë, meshkujt që I përkasin shenjës së Demit, dinë të duan një person përgjatë gjithë jetës dhe ne plan t
Më besnikja! Shenja e Horoskopit që do një person gjithë jetën Sipas astrologjisë, meshkujt që I përkasin shenjës së Demit, dinë të duan një person përgjatë gjithë jetës. Meshkujt
A do jetë Berisha sërish kandidat për deputet? Flet Besnik Mustafaj Ish-deputeti i PD Besnik Mustafaj, i ftuar në rubrikën “Opinion” në “Neës 24” deklaroi se gjendja nga koronavirusi në ve