999 rezultate për

besiktas

Turqia, një nga destinacionet e mundshme për Mario Balotellin Besiktas është klubi tjetë që po punon pë të firmosur me Mario Balotelin. Media turke "Fotomac" raporton se klubi i n
E BUJSHME/ Gentian Selmani sezonin tjetër te Besiktas? Gentian Selmani me shumë mundësi do të luajë muajt e fundit në kategorinë e dytë turke, pasi në Turqi janë të sigurt se
Taulant Xhaka drejt Turqisë, Besiktas kërkon shërbimet e "luanit" shqiptar Superliga turke vazhdon të "thithë" futbollistë shqiptarë. Është Taulant Xhaka, futbollisti i radhës që mund të tran
I soset durimi, Karius shkëput kontratën me Besiktas dhe e çon në gjyq Loris Karius çon në gjyq skuadrën e Besiktasit. Sipas mediave turke, ish-portieri i Liverpoolit ka prishur në mënyrë
Karius padit në FIFA Besiktas dhe kërkon të rikthehet te Liverpool Portieri gjerman, Loris Karius, ka kontaktuar FIFA-n për të raportuar mospagimin nga Besiktas dhe për të prerë aventurë
Shpërthen Boateng, realizon super gol në debutim me Besiktas (VIDEO) I kanë mjaftuar vetëm 25 minuta për të gjetur golin me Besikstas. Kevin Prince Boateng ka realizuar ndaj Gaziantep
Muriqi kërkon titullin me Fenerbahcen (VIDEO) Fenerbahce e ka mposhtur 3-1 Besiktasin në kuadër të javës së 16 në Superligën e Turqisë. Në këtë ndeshje golin e ka
Fantastik Muriqi, tund rrjetën në derbin e Stambollit (VIDEO) Skuadra e Fenerbahces ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Besiktasit. Është bomberi Vedat Muriqi i cili nuk ka se si t
Gerrard drejt shkarkimit nga Rangers, befason me klubin e ri Pavarësisht se rezultatet me Rangers nuk janë ato që priteshin, legjenda e Liverpool, Steven Gerrard është një nga trajn
Ish-lojtari i Interit mbërrin në Itali, priten testet mjekësore Gary Medel rikthehet në Serie A. Pas dy vitesh që luajti te Besiktas, mesfushori kilian ka mbërritur sot në aeroportin e
Aromë titulli për Galatasaray, gol me "tika-taka" përballë Besiktas (VIDEO) Në "Turk Telekom Arena" po zhvillohet derbi i madh mes Galatasaray dhe Besiktas, teksa pjesa e parë është mbyllur në ava
Vedat Muriqi i pandalshëm, shënon edhe përballë Besiktas (VIDEO) Vedat Muriqi shënon përsëri. Sulmuesi kryesor i kombëtares së Kosovës ka gjetur rrugën e rrjetës pasditen e sotme, në pë
Karius denoncon Besiktasin, nuk paguhet prej 4 muajsh Loris Karius nuk po gjen qetësi as në Turqi, ku u huazua nga Liverpooli verën e kaluar, për një afat dy vjeçar, te gjiga
Portieri i gafave padit Besiktas në UEFA Marrëdhënia nuk është e mirë mes portierit Loris Karius dhe klubit ku luan aktualisht Besiktas. Siç raporton gjermania
Ish portieri i Liverpool vazhdon me gafat, trejneri Besiktas: Nuk e di çfarë ka Loris Karius u bë personazhi më i përfolur pas finales së sezonit të shkuar të Ligës së Kampionëve, pasi bëri dy gafa të
Besiktas lejon që Gunes të jetë në stol ndaj Shqipërisë enol Gunes trajneri i ri i Turqisë do të jetë në stol në ndeshjen e 22 marsit ndaj Shqipërisë. Edhe pse do të marrë
Besiktas refuzon ofertën e Torontos për Quaresmën Klubi i Besiktas këtë sezon po kalon një krizë financiare. Nga klubi i madh turk janë largaur disa yje si Negredo në fil
Një kroat për stolin e Besiktas "Takvim" shkruan sot se klubi turk i Besiktasit në fund të këtij sezonit do të emërojë në stol Slaven Bilic. Kroati n
Turqia gjen trajner të ri para sfidës ndaj Shqipërisë Në prag të ndeshjes me Shqipërinë, Turqia ende nuk ka një trajner zyrtar në krye të skuadrës. Ndeshja e planifikuar më 2
Zyrtare: Futbollisti i Dortmundit huazohet te skuadra turke Futbollisti i Borussia Dortmund është transferuar te klubi turk, Besiktas. Kagawa është huazuar te Besiktas deri në p