999 rezultate për

beshiktash

Giroud pranë akordit me gjigandët francez Sulmuesi i Chelsea, Olivier Giroud nuk pranon të luajë në kampionatin turk konkretisht me skuadrën e Beshiktash. Shtatla
Karius befason me deklaratën e tij pasi nënshkroji me Beshiktash Loris Karius është prezantuar te skuadra e Besiktasit. Portieri gjerman këtë verë u largua nga Liverpooli për t’iu ba
Skënderbeu humbet miqësoren kundër Beshiktashit Skënderbeu pësoi një tjetër humbje në miqësoren e dytë të zhvilluar në Turqi, ku po zhvillon fazën përgatitore. Skuadra
Shikoni se si mund të përballen me njëra-tjetrën skuadrat në fazën tjetër të Championsit Tashmë janë mësuar 16 skuadrat që kanë kaluar në fazën e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve Sipas rregullave të
Lyoni fiton dramën ndaj Beshiktashit (VIDEO) Lyoni ka arritur fitore në ndeshjen e parë çerekfinale ndaj Beshiktashit, duke triumfuar 2:1 në “Stade des Lumieres”, at
Pamjet nga përleshjet në ndeshjen Lyon-Beshiktash (FOTO LAJM) Tifozët turq dhe ato francezë janë përplasur në stadiumin e Lyon pak para se të fillonte ndeshja, ndërkohë që një pjesë
Përleshje, fishekzjarrë dhe gaz lotsjellës, çfarë po ndodh në ndeshjen Lyon-Beshiktash Ndeshja e Ligës së Europës mes Olimpik Lion dhe Beshiktash është paraprirë nga kaosi për shkak të incidenteve që kanë nd
Futbollisti i Beshiktashit refuzon Kosovën Kosova merr një lajm të keq nga mesfushori i Beshiktashit, Necip Uysal. Ai në një konferencë për mediat në Austri, ka th
Beshiktashi kërkon Berishën dhe Lenjanin Portieri dhe mesfushori kuqezi, tashmë të angazhuar me kombëtaren ne Francë 2016, shihen si përforcime cilësorë për kamp
Konyaspori pa Mehën në ndeshjen ndaj Beshiktashit Alban Meha nuk do të jetë edhe në takimin e fundit të këtij vitit ndaj Beshiktashit. Koniaspori do të luajë me ekipin kr
Beshiktash shënon kundër Skëndërbeut (VIDEO) Skëndërbeu ka arritur të mbahet mirë për 35 minuta lojë, por se më tej nuk ka rezistuar dot përballë Besiktash. Ekipi
Skënderbeu kërkon mrekullinë ndaj Beshiktashit (Formacionet) Pas suksesit historik ndaj Sportingut të Lisbonës do të luajë sonte në mbrëmje ndaj Beshiktashit për të bërë një tjetër
Trembet trajneri turk: Ky Skënderbe është i fortë Te Beshiktashi nuk e nënvlerësojnë Skënderbeun. Edhe pse ka në dispozicion një skuadër me shumë lojtarë të njohur në are
Gjyqtar me fat për Skënderbeun ndaj Beshiktashit Pavel Gil është gjyqtari që është përcaktuar për takimin Beshiktash - Skënderbeu i vlefshëm për javën e pestë të Europa
Beshiktash-Skënderbeu, klubi korçar bileta falas për tifozët Klubi i Skënderbeut ka marrë një nisëm për te pasur sa me shumë tifozë në transfertën e Turqisë përballë Beshiktashit. N
Turqit "thyejnë" faqen e Lilajt Sabien Lilaj, me golat e shënuar ndaj Sporting nuk ka gëzuar vetëm tifozët korçarë, por edhe ata turq të Beshiktash.
Ja si e falënderojnë tifozët e Beshiktashit Skënderbeun (FOTO) Tifozët e skuadrës turke të Beshiktashit kanë falënderuar korçarët e Skënderbeut që e mposhtën Sporting Lisbonën në Euro
Beshiktashi dënon serbin që ngriti 3 gishtat në Elbasan Nga “Elbasan Arena” në Turqi, Dusko Tosiç siç duket ka bërë gabimin më të madh…Lojtari i Serbisë dhe i Beshiktashit ngri
Tifozët e Beshiktashit i tregojnë flamurin shqiptar serbit Tosiç (FOTO) Fitorja e Serbisë në Shqipëri u shoqërua me polmika të shumta edhe për shkak të festimit me tre gishta të Tosic, që ësht
Ja 11 yjet që rreshton sonte Josa ndaj Beshiktashit (FOTO LAJM) Skënderbeu nuk pritet të ketë shumë ndryshime në krahasim me ndeshjet e tjera që ka zhvilluar në turin paraleminator të