999 rezultate për

besart

Besart Berisha i pandalshëm, shkëlqen me 3 gola brenda një ndeshjeje (VIDEO) Besart Berisha po vazhdon formën të mrekullueshme në kampionatin australian. Ai ishte titullar për skuadrën e tij Melbou
Itali, shqiptari nga Maqedonia vret djalin e tij 5 vjeçar Një ngjarje tragjike ka ndodhur dy ditë më parë në komunën Kupramontana në provincën e Ankonës në Itali. Një vogëlush 5
Flet babai i shqiptarit që vrau djalin 5 vjeçar në Itali: I erreshin sytë (FOTO LAJM) Vazhdon të jetë e freskët ngjarja e tmerrshme në Ankona ku një baba shqiptar vrau të birin e tij, 5-vjeç. Shqiptari m
Besart Halimi prezanton gruan dhe vajzën e tij Nuk është shumë aktiv në muzikë por ka një zë karakteristik. Këngëtari Besart Halimi ka hedhur një fotografi në Insta
Xhensila braktis Bes Kallakun në një natë të rëndësishme për të (FOTO LAJM) Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e "Këngës Magjike". Pikërisht sonte është nata e dytë e këtij festivali m
Besart Berisha bëhet sërish heroi i ekipit, zbllokon rezultatin që i solli fitoren pastaj (VIDEO) Pas katër barazimeve radhazi në kampionat, ka ardhur edhe fitorja e parë për Melbourne Victoryn në javën e shtatë. Besar
FIFA me një dhuratë speciale për Besart Berishën (VIDEO) Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Besart Berisha ishte këtë fundjavë në fokusin e FIFA-s. Qeveria e futbollit botë
Besart Berisha pezullohet pasi preku gjyqtarin Besart Berisha është pezulluar me 2 ndeshje nga Federata Australiane e Futbollit për shkak të kontaktit fizik që pati me
Besart Berisha shënon në finalen e Kupës, por nuk mjafton (VIDEO) Besart Berisha vijon të gjejë rrugën e rrjetës për Melburnin, teksa ka shënuar edhe në finalen e Kupës së Australisë. Su
Besart Berisha fiton "Këpucën e Artë" në Australi Besart Berisha ka fituar “Këpucën e Artë” në ligën australiane A-League për sezonin 2016/17. 31-vjeçari në këtë sezon ka
Dëshmia e shqiptares që i shpëtoi sulmit në Suedi: Shija pjesë që fluturonin... Besarta Gashi bashkë me të bijën Leonidën nëntë vjeçe, kanë qenë shumë afër vendit ku një sulmues hyri me kamion në turm
Kosova kërkon mrekullinë ndaj Islandës, bën gati formacionin me yje Sot është një ditë shumë e rëndësishme dhe për Kosovën, që sonte në mbrëmje do të luajë në “Loro Boriçi” ndaj Islandës.
Kosova publikon listën, më në fund dhe Besart Berisha (FOTO) Kosova ka publikuar ditën e sotme listën për përballjen me Islandën në Shkodër në një ndeshje te vlefshme për kualifikue
Besart Berishën pritet në mënyrë madhështore Tifo-grupi “Dardanët”, i kanë bërë një pritje madhështore Besart Berishës në aeroportin "Adem Jashari". Ata e “kallën
Besart Berisha si Messi, shikoni çfarë goli ka shënuar sot (VIDEO) Besart Berisha nuk ka ndërmend të ndalet me gola me skuadrën e Melbourne Victory. Bomberi kosovar ka shënuar sot një go
Besart Berisha në mars luan me Kosovën, ja si do të duket formacioni (FOTO) Kosova do të luajë ndaj Islandës më 24 mars një ndeshje miqësore. Për sfidën ndaj ishullorëve, trajneri Albert Bunjaku
Ofendoi Besart Berishën, ja sa ndeshje është pezulluar portieri grek Portieri grek i Melbourne Cityt, Dean Bouzanis, është dënuar me pesë ndeshje. Ai i kërkoi falje Berishës dhe gjithë adhu
Portier grek racizëm ndaj Besart Berishës, ja pamjet e sherrit (VIDEO) Besart Berisha vazhdon të jetë protagonisti absolut i kampionatit australian të futbollit me golat e tij, apo edhe me fa
Besart Berisha përleshet me portierin serb (VIDEO) Besart Berisha po jo vetëm që është më i forti në futboll në Australi, por sot ka treguar se di të jetë i fortë edhe në
Besart Berisha e nis 2017-ën me rekord unikal në Australi (VIDEO) Sulmuesi kosovar, Besart Berisha, ka thyer rekordin e numrit të golave të shënuar në kampionatin australian ‘A-League’.