999 rezultate për

bertina

Punon eskortë në Dubai? Vajza seksi e BB rrëfen të pathënat (VIDEO) Fjala është për Bertina Mehmeti e cila në BBA 3 u përfol shumë edhe për lidhjen që kishte me banorin tjetër Erionin.
Bertina zbulon pse u nda nga Erioni dhe rrëfen jetën e re Bertina dhe Erioni janë dy ish-banorët e edicionit të tretë të Big Brother që u lidhën brenda shtëpisë dhe vazhduan për
Ju kujtohet Bertina e BB3? Shikoni çfarë po bën në Dubai (FOTO LAJM) Bertina Mehmetaj ka qenë një nga banoret më simpatike në BB3, e ajo mbahet mend edhe dhe vazhdon të përflitet në mediat
Ju kujtohet Bertina e “Big Brother”? Ja ku ndodhet ajo sot (FOTO LAJM) Bertina e Big Brother, ishte një ndër konkurrentet që padiskutim u komentua gjate edhe pas perfundimit te realityshow.
Bertina e "Big Brother" ende single (FOTO LAJM) Një ndër banoret më të përfolura të "Big Brother", Bertina Mehmeti, ka vendosur të pushojë në jug të vendit. Me anë
Bertina: Nuk ngela për të dashurin e Gentës Pasi u bë e njohur në Big Brother 3, Bertina Mehmeti ka qenë në qendër të vëmendjes për të mësuar më shumë rreth jetës s
Bertina "mat" me të dashurin e Gentës Dy vajza të famshme zihen për një mashkull… Mesa duket, lidhja me këshilltarin e biznesmenit Pacolli, biondin Esad Pushk
Bertina e Big Brother me këshilltarin e Pacollit? Bertina, ish-banorja e Big Brother, është parë duke u argëtuar në klub në krah me Esad Pushkar, këshilltari i ish-presid
Bertina dhe Erioni, pas ndarjes "ndajnë" edhe pasurinë Ka qenë një ndarje jo pak e dhimbshme ajo e Erion Zeqirajt nga Bertina Mehmeti. Çifti, të cilët bashkëjetuan për disa ko
Erioni dhe Bertina i japin fund lidhjes së tyre Ndarja e shumëpërfolur e çiftit Erion Zeqiraj dhe Bertina Mehmeti tashmë është bërë një fakt real i pranuar edhe nga dy
Big Borther, eliminohet Bertina Arbana u kujton banorëve se ka ardhur momenti që njëri prej banorëve të nominuar të lë