999 rezultate për

bersant

Tatuazhi i veçantë i Bersant Celinës në krahun e majtë (FOTO LAJM) Bersant Celina tregoi edhe njëherë klasin, vizionin, kreativitetin dhe inteligjencën e tij në ndeshjen e mbrëmshme. C
Bersant Celina debuton me fitore në Championship Swansea City i Bersant Celinës e ka nisur shumë mirë sezonin e ri në Championshipin anglez pasi që ka shënuar një fitore
Bersant Celina flet për herë të parë si lojtar i Swansea Cityt Bersant Celina ka folur për herë të parë si lojtari më i ri i Swansea City. Kosovari ka nënshkruar sot kontratë 4-vje
Skuadra gjermane shpreh interesimin për shërbimet e Celinës Futbollisti kosovar, Bersant Celina po kalon momente shumë të mira tek Ipswich Town në ligën e dytë angleze ose siç quhe
Kosovari Bersant Celina debuton me asist në Premier League (VIDEO) Super ndeshja e sotme Manchester City-Leicester ka qenë shumë e rëndësishme edhe për një talent me origjinë nga Kosova.
Bersant Celina pranë kalimit te Celtic Talenti i Përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina është shumë pranë huazimit për pjesën e mbetur të sezonit drejt Celti
Celtic kërkon të huazojë Bersant Celinën Gjigandët skocezë të Celtic janë të interesuar për për ta huazuar nga Mançester City, futbollistin shqiptar Bersant Celi
Bersant Celina shënon supergol për Cityn (VIDEO) Bersant Celina po vazhdon të shkëlqej për të rinjtë e Manchester Cityt. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bersant
Celina refuzon Norvegjinë, Bunjaki: Nuk do luajë për Shqipërinë Futbolli norvegjez ka pësuar një goditje të rëndë ditët e fundit për shkak të refuzimit që mori nga talenti kosovar, Ber
Man.City, Bersant Celina grumbullohet me ekipin e parë (VIDEO) Në seancën e fundit stërvitore të Manchester City para ndeshjeve të ardhshme dhe orarit shumë të ngjeshur që do ta ketë
Bersant Celina i shënon dopietë Bayernit Një talent shqiptar shkëlqen në UEFA Youth League. Bersant Celina, 18-vjeçari i Manchester City realizoi një dopietë në
Talenti kosovar reklamë për City-n (VIDEO) Talenti nga Kosova, Bersant Celina, ka qenë pjesë e një reklame për festat e fundvitit, e organizuar nga akademia e skua