999 rezultate për

berry

Rooney bën "të fortin", godet me të bërryl kundërshtarin dhe del me te kuq (VIDEO) Wayne Rooney nuk gjen qetësi në kampionatin amerikan. Së fundmi anglezi është përjashtuar nga lojta teksa goditi me bërr
Messi gjakoset në fushë, pamje tronditëse (VIDEO) Chris Smalling e kishte mirëpritur sfidën më të vështirë që mund të ketë një mbrojtës, të markojë Lionel Messi-n. Me
Bërryli ndaj Harry Kane, UEFA nuk e dënon Fernandinhon (VIDEO) Mesfushori i Manchester City-t Fernandinho nuk do të dënohet nga UEFA pas bërrylit mbrapa koke ndaj Harry Kane. Braz
Goditi me bërryl kundërshtarin, Balotelli rrezikon të mbyllë sezonin (VIDEO) Balotelli rrezikon të mbyllë sezonin para kohe. Italiani e teproi në ndeshjen ndaj Bordeaux, teksa goditi me bërryl k
Costa paguan "çmendurinë", humb ndeshjen e madhe Futbollisti i Juventusit, Douglas Costa është dënuar me katër ndeshje në Serie A pasi që goditi me bërryl, me kokë dhe p
Zyrtare: Douglas Costa dënohet rëndë Futbollisti i Juventusit, Douglas Costa është dënuar me katër ndeshje në Serie A pasi që goditi më bërryl, në kohë dhe p
Haliti merr nën kontroll kuvendin Nënkryetari i Kuvendit Xhavit Haliti ka marrë në kryesim edhe seancën e sotme, pasi kryeparlamentari Kadri Veseli është
Dëmtoi qëllimisht Salah, ky është vendimi i UEFA-s për Ramos UEFA ka vendosur që të heshtë dhe të mos marrë asnjë masë ndëshkimore ndaj mbrojtësit të Real Madridit, Sergio Ramos UE
Neuer mbron Loris Karius, ndikoj goditja me brryl nga Ramos Portieri i Liverpool, Loris Karius ka rënë në sulmin e kritikave të shumta për sa i përket paraqitjes së tij në finalen
BlackBerry Key 2 mban gjallë tastierën fizike në smartfonë Tastiera fizike në smartfonë do të jetojnë edhe një vit, pasi BlackBerry do të prezantojë smartfonin e ri Key2 me 7 qers
A janë në lidhje Brad Pitt dhe Halle Berry? Brad Pitt dhe Halle Berry nuk janë në lidhje pavarësisht raportimeve për një gjë të tillë. Tabloidi australian NW duk
Lajm i keq! WhatsApp nuk do të punojë më në këta celularë WhatsApp ka një lajm shumë të keq. Tashmë e tutje ky program nuk do të përdoret dot në celularët si BlackBerry, Microsof
WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në këto telefona në prag të Vitit të Ri (FOTO LAJM) WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në disa sisteme operative të telefonit pas datës 31 dhjetor 2017. Aplikacioni
Sadiku tregon vuajtjet që përjetoi nga markimi i Chiellinit Armando Sadiku është lojtari më i rrezikshëm në Kombëtaren e Shqipërisë dhe këtë e kishte ngulur në mendje edhe Giorgio
Keyone, telefoni më i kërkuar i Blackberry Keyone është bërë telefoni më i porositur i BlackBerry në operatorin kanadez Rogers. Kjo u bë e ditur nga Steve Cistulli
Ndahet nga jeta legjenda e rock and roll-it, Chuck Berry Legjenda e rokenrollit, Chuck Berry është ndarë nga jeta në moshën 90 vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur policia amer
BlackBerry rikthehet fuishëm me dy smartfonë të rinj (FOTO LAJM) Kompania kineze, TCL, e njohur për prodhimin e televizorëve dhe telefonave Alcatel, ka sjellë KEYone, telefonin e shumëp
Berisha shënon gol por ndëshkohet me të kuq Sulmuesi kosovar, Berisha ishte titullar duke shënuar golin e tretë në fitoren e skuadrës së tij 3-2 ndaj Brisbane Roar.
Ky është BlackBerry i ri që do të lançohet këtë vit (VIDEO) Kompania TCL do të nxjerrë së shpejti një BlackBerry të ri të quajtur ‘Mercury’. Gjigandi teknologjik kinez po plan
Kryeministri Rama u tregon bërrylin kundërshtarëve: Vetëm këtë keni bërë (VIDEO) Duke kujtuar edhe njëherë lajmin e mirë për 643 mijë pensionistët, për shpërblimin e fundvitit, rritjen e pensioneve nga