999 rezultate për

bernard

Juventusi propozon shkëmbimin e befasishëm, Bernardeschi – Piatek Juventusi është duke konsideruar të ofrojë Federico Bernardeschin në shkëmbim për sulmuesin e Hertha Berlinit, Krzysztof
Juventus-Genoa, formacionet zyrtare Juventusi do të pres Genoan për 1/8 e Kupës së Italisë, ku kualifikimi dërgon në çerekfinale. Zonja e Vjetër do të pa
Goli i Bernardo Silvas që mahniti Pep Guardiolan (VIDEO) Në ndeshjen e FA Cup, Manchester City sot është duke luajtur me Birmingham City. Skuadra e Pep Guardiolas ka realizu
Bernardeschi del në shitje, e duan 4 skuadra të mëdha Federico Bernardeshci pritet të largohet nga Juventusi gjatë janarit. Me ardhjen e trajnerit të ri Andrea Pirlo, hapë
Challandes fton Bernard Berishën për ndeshjet e nëntorit Duket se inati i selektorit Bernard Challandes me Bernard Berishën ka marrë fund. Kësisoj, ylli i Akhmat Grozny ka ma
Bernard Berisha është heroi i Akhmat Groznit, 2 gola dhe 1 asist (VIDEO) Ish lojtari i Skëndërbeut, Besart Berisha është heroi i Akhmat Groznit mbrëmjen e sotme. Fitorja e këtyre të fundit
Gjithçka ishte gati, ky lojtar "shkatërroi" transferimin e Aouar te Juventusi Houssem Aouar ishte një hap larg largimit nga Lyon në fund të afatit kalimtar të verës. Aouar është lidhur me disa kl
Kosova me shumë mungesa për ndeshjen me Maqedoninë Kombëtarja e Kosovës do të hyjë me shumë mungesa në fushë kundër Maqedonisë. Të enjten në Shkup, Dardanët janë mysafi
Challandes: Po e prekim ëndrrën, Kosova jo vetëm si ekip, por edhe si shtet ka treguar se di t'i tejkalojë situatat e vështira Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes së bashku me sulmuesin, Atdhe Nuhiu janë paraqitur në konferencën për medie p
Publikohet lista e Kosovës për ndeshjet e tetorit, vendoset për Muriqin (FOTO LAJM) Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes e ka publikuar listën e futbollistëve për tri ndeshjet e këtij
Berisha nuk ndalet në Rusi, sërish në formacionin e javës (FOTO LAJM) Bernard Berisha po vazhdon me formë të lartë sezonin e ri. Sulmuesi i majtë i Kosovës është përfshirë në formacionin
A do e grumbullojë Challandes Berishën për ndeshjen kundër Maqedonisë së Veriut? Paraqitja individuale ndaj Greqisë e ka bindur trajnerin e Kosovës Bernard Shaland t’i besojë sërish futbollistit të Akh
Festimi ndaj Challandes, reagon Bernard Berisha Përfaqësuesja e Kosovës i ka zhvilluar dy ndeshjet e para të edicionit të ri në Ligën e Kombeve javën e kaluar. Filli
Festimi i Berishës u kthye në çështje, menaxheri i njohur i jep mesazh Challandes: Shpresoj ta kesh kuptuar kush është Bernard Berisha shënoi golin e vetëm të Kosovës në mbrëmjen e djeshme, ku humbën me shifrat 1-2 kundër Greqisë. Një
Bernard Berisha zgjohet me fanellën e Kosovës dhe nënën e sëmurë, postimi që i emocionoi të gjithë (FOTO LAJM) "Golin ia dedikoj mamasë sime që është e sëmurë", këto ishin fjalët e Bernard Berishës pas ndeshjes së mbrëmshme mes Kos
Bernard Berisha me lot në sy kërkon falje, golin ia dedikon nënës së tij që e kishte të sëmurë (VIDEO) Bernard Berisha është realizator i golit të vetëm të Kosovës në ndeshjes ndaj Greqisë në “Fadil Vokrri”. Pas ndeshjes
Kosovë - Greqi, formacioni i mundshëm i "Dardanëve" (FOTO LAJM) Bernard Challandes do të sjell shumë ndryshime në formacionin e Kosovës kundër Greqisë (obligative). Si pasojë e mung
Mourinho biznes me Juventusin, kërkon t'i shkëmbejë mesfushorët Juventusi dëshiron të largojë nga skuadra Federico Bernardeschin, pasi ky i fundit nuk ka bindur me paraqitjet e tij, pa
ZYRTARE/ Bernard Challandes rinovon me Kosovën Bernard Challandes do të vazhdojë t’i prijës i Kosovës deri në vitin 2022. Marrëveshja e re është arritur sot në taki
Juventusi dhe Napoli po përgatiten për shkëmbimin e bujshëm Napoli dhe Juventus mund të përfshihen në një marrëveshje shkëmbimi. Juventus dëshiron shërbimet e sulmuesit të Napol