999 rezultate për

bernabeu

Zbulohet çfarë i tregoi Perez lojtarëve në telefon Real Madrid udhëtoi për në Bilbao sot, dhe Florentino Perez ishte pranë ekipit. Një foto që po qarkullon me shpejtësi
Santiago Bernabeu po merr pamje tjetër, shikoni punimet e fundit (VIDEO) “Santiago Bernabeu” po merr pamje tjetër. Që kur futbolli është ndërprerë për shkak të COVID-19, Real Madridi ka nisur r
Perez nuk e mban premtimin, Zidane "dorëzohet" për Poul Pogba Trajneri Zinedine Zidane duket se ka hequr dorë nga dëshira e tij e madhe për të patur në skuadër, Paul Pogba. France
ZYRTARE/ Real Madridi do ti luaj ndeshjet e mbetura në "Alfredo Di Stefano" Los Blancos kanë vendosur që të luajnë në stadiumin ‘Alfredo Di Stefano’, për pjesën e mbetur të sezonit. Ndeshjet e
Prishet Santiago Bernabeu, i hapet rruga restaurimit Nuk ka ende asgjë zyrtare, por duke parë se çfarë po ndodh, atëherë raportimet e mediave në Spanjë dalin të jenë të sakt
Zbulohen detaje interesante nga rinovimin i "Santiago Bernabeu", praktik e funksional Reali i Madridit po planifikon një ndërhyrje në stadiumin "Santiago Bernabeu", për ta bërë më luksoz dhe me një "look" t
Reali "braktis" "Bernabeun", nuk luan deri në 2021 Real Madridi do të kompensojë të gjithë ata që kanë blerë biletat për ndeshjet në stadiumin "Santiago Bernabeu', deri në
Si sot 16 vite më parë, Eto’o turpëronte Realin e Madridit në Bernabeu (VIDEO) Ishte 8 maji i vitit 2004, kur Samuel Eto’o turpëronte Realin e Madridit brenda në Santiago Bernabeu me një dygolësh fan
Dy planet e mëdha të Florentino Perez: Kylian Mbappe dhe Santiago Bernabeu i ri Kylian Mbappé dhe Bernabéu i ri … këto janë dy planet e mëdha të Florentino Pérezit te Real Madrid, për tu zgjedhur pres
Vasquez synon të mbyllë karrierën në "Bernabeu" Lucas Vazquez i ka premtuar besnikëri Real Madridit. Gjatë një interviste për "The Guardian", 28-vjeçari ka deklaruar
Bale as që e mendon largimin nga Real Madridi Gareth Bale, tani e disa kohë vazhdon të jetë i padëshiruar në "Santiago Bernabeu", por kontrata e tij vazhdon ta mbajë
Nëse kampionati rifillon, Reali nuk do të luaj në "Santiago Bernabeu" Nëse La Liga vendos që të rifillojë kampionatin, Real Madridi po shikon mundësinë që të luaj larg stadiumit të tyre, San
"Nëse Ronaldo do të kthehej në Madrid, 80 mijë tifozë do të pushtonin Bernabeun" Mbetet vetëm një ëndërr për tifozët e Realit por sikur Ronaldo të kthehej në Madrid Bernabeu sipas Pedrerol do të mbushe
Reali i vendosur për të bërë "çmenduri", Haaland-Mbappe synohen të mbërrijnë në "Bernabeu" Real Madrid ka një plan shumë të madh për të marrë në Santiago Bernabeu yllin e PSG, Mbappe dhe talentin e Dortmundit Ha
Kriza nga koronavirusi mund të rikthejë Ronaldon në "Bernabeu" Sipas disa raportimeve, Juventusi është i gatshëm të heqë dorë nga shërbimet e Cristiano Ronaldos për në cmim surprizë.
Tjetër veprim i madh nga Reali, shndërron stadiumin në qendër furnizimi me pajisje mjekësore Real Madrid vazhdon të përkulet në luftën që qyteti i tyre ka kundër Covid-19. Klubi i bardhë sapo ka komunikuar se k
Shoku i Ronaldos "dridh" Juventusin: CR7 e ndjen dëshirën e rikthimit në Real Madrid Crsitiano Ronaldo ishte prezent në "Santiago Bernabeu" për ndeshjen Real Madrid - Barcelona. Gazetari dhe shoku i Cri
U mposht në "Bernabeu", Pique: Reali më i dobët me të cilin jam përballur Barcelona humbi ndaj Real Madridit në "Santiago Bernabeu" me rezultatin e pastër 2-0, por Pique bëson se ky ishte Reali
Ronaldos si ndahet zemra nga Reali, i pranishëm sot në "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Luhet "El Clasico", një ndër ndeshjet më të mëdha në Botë dhe që shumë pak mund të rezistojnë pa e ndjekur, as Cristiano
Zidane para "El Clasiccos": Barcelona varet nga Messi Zizu thotë se Barça është më e dobët pa Messin në ekip. Sido që të jetë, ai s’po brengoset për kundërshtarin, por se çfa