999 rezultate për

berlusconi

Berlusconi nuk është mirë, i kërkohet regjim shtëpie Shëndeti i ish-kryeministrit italian, Silvio Berlusconi është përkeqësuar ditëve të fundit. Sipas medieve italiane, mjek
Prince Boateng bashkohet përsëri me Gallianin dhe Berlusconin Mesfushori ganez Kevin Prince Boateng rikthehet për herë të pestë në kampionatin italian, por këtë herë për të luajtur n
Berisha njeriu i ndeshjes për SPAL, pret penallti ndaj Monzës së Berlusconit (VIDEO) Etrit Berisha vazhdon të jetë i rëndësishëm për skuadrën e SPAL. Pasditën e sotme SPAL luajti në transfertë ndaj Mon
Pas Berlusconi-t edhe vajza e tij e infektuar me COVID-19 (FOTO LAJM) Edhe Marina Berlusconi, vajza e Silvio Berlusconi-t ka rezultuar pozitive me Covid-19. Mediat italiane shkruajnë se p
U konfirmua me COVID-19, Berluskoni shtrohet në spital Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi, është konfirmuar dy ditë më parë me koronavirus. Ai eshte shtruar në spit
Koronavirusi prek Berlusconin, 83-vjeçari nuk i trembet Silvio Berlusconi, pozitiv me Koronavirus. Lajmi i u njoftua nga mjeku personal i ish-kryeministrit të Italisë dhe ish-p
Silvio Berlusconi infektohet me koronavirus Ish kryeministri italian Silvio Berlusconi është infektuar me koronavirus. Berlusconi vazhdon të punojë nga rezidenca e
Berluskonit i kushton ndarja nga e dashura vite më e re "sa qimet e kokës" Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi, edhe pse tashmë mbush 84 vjeç, vazhdon të ketë një jetë aktive në fushën e r
Efekti i Berlusconit, Monza synon gritjen në Serie A sezonin e ardhshëm Skuadra e sapo inkuadruar në Serie B, Monza po mendon që të sezonin e ardhshëm të inkuadrohet në Serie A. Kjo skuadër
"Çmendet" Berlusconi, do te Monza dy ish-yjet e mëdhenj të Milanit Silvio Berlusconi është rikthyer te suksesi në futboll falë Monzas, që sapo ka siguruar ngjitjen në Serinë B. "Kavali
Rekord historik me Monzën në Serinë B, Berlusconi nuk ngopet Presidenti legjendar i Milanit, Silvio Berlusconi, ka festuar ngjitjen e ekipit të tij, Monzës në Serie B. Ai së bas
AC Monza e Berlusconit nga sezoni i ardhshëm në Serie B Skuadra AC Monza, ku pronar është Silvio Berlusconi, nga sezoni i ardhshëm do të jetë pjesë e Serie B. Sot është marr
Moratti sfidon Berlusconin, gati të blejë klubin e Serisë B Pas Berlusconit që u rikthye në botën e futbollit, duke blerë skuadrën e Monzës, e dhe Massimo Moratti nuk po bën dot pa
Koronavirusi nuk ndalon dashurinë e Berluskonit, lidhet me bjonden 54 vite më të re (FOTO LAJM) Teksa Italia po përjeton ankthin nga koronavirusi, në mediia po përflitet romanca e re e Silvio Berlusconi-t. Ish-kry
Berlusconi kundër prishjes së "San Siros": Është "La Scala" e futbollit Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi i cili me "kuqezinjtë" ka përjetuar emocione të mëdha në stadiumin mitik, "S
Berlusconi nostalgjik, flet në prag të derbit: Ja ku isha atë ditë kur Milani fitoi 6-0 ndaj Interit Ish-Presidenti i Milanit, Silvio Berluconi, ka rrëfyer në një intervistë për "Corriere della Sera" se si e përjetoi triu
Befason Berlusconi: Kam kritikuar lojtarët e Milanit kur kanë mundur 6-0 Interin Monza e Berluconit fitoi me rezultatin e thellë 4-0 ndaj Lekos në Serie-C, duke hedhur kështu hapa të sigurt në rikthimi
Batuta e Berlusconit me Gallianin: Mendon gjithë kohës për Monzën, madje nuk bën as seks (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme klubi i Monzas organizoi një darkë festive me rastin e Krishtlindjeve. Mirëpo në këtë darkë, duket
"Çmendet" Berlusconi: Më falni, por tani e kam e vaktin e seksit! (VIDEO) Ish kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi ka mërrë gjithë vëmëndjen e mediumeve italiane, pas komenteve që ka bërë s
Berlusconi tallet keq me Milanin Kalimi i Monzës në Serie B është thjesht çështje kohe. Klubi i ri i Silvio Berlusconit po zhvillon një kampionat super n