999 rezultate për

berisha

SPAL humbi ndaj Juventusit, Berisha merr elozhe nga mediat italiane Edhe pse SPAL humbi nw shtwpi ndaj Juventusit me njw rezultat tw ngushtw 1-2 mediat italiane nuk i kanw kursyer elozhet
Alarm edhe në Shqipëri! Berisha zbulon karantinën për koronavirus: Është spitali i Kavajës Ish-kryeministri Sali Berisha, ka zbuluar vendin ku nodhet karantina nëse do të ketë raste me koronavirus. Berisha thotë
Berisha: Koronavirusi ka mundësi të ketë ardhur në Shqipëri Alarmi i koronavirusit po prek Shqipërinë. Në Itali, tashmë kanë ndërruar jetë 2 persona, ndërsa mbi 50 të tjerë jan
Berisha për incidentin e Ramës me studentin: Akt bandit, Shqipëria është më keq se në kohën e Enver Hoxhës Ish-kryeministri Sali Berisha k komentuar ngjarjen e djeshme ku Rama pati një përplasje me një student. Berisha tha s
"Jam penduar", 27 vjeçari tregon çfarë e shtyu të grabiste argjendarinë Gjykata e Durrësit ka vendosur sot masën e sigurisë arrest me burg për 27-vjeçarin Astrit Thaçi, i cili dyshohet se ësht
Kreu një sërë grabitjesh në Tiranë, jepet vendimi për "skifterin" dhe të dashurën Gjykata e Durrësit ka vendosur sot masën e sigurisë arrest me burg për 27-vjeçarin Astrit Thaçi, i cili dyshohet se ësht
"Prisja një unazë, nuk e dija që vazhdonte me vesin e vjetër", zbardhet dëshmia e të dashurës së "skifterit" Pas arrestimit të Astrit Thaçit, është ndaluar dhe një vajzë 20 vjeçare e cila dyshohet të ishte bashkëpuntorja e tij.
Ribashkim me Norën? Robert Berisha sapo i dha shumë shpresë fansave (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Robert Berisha, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “3 shat”, ku ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe
Berisha: Shumë shpejt do nisen drejt Italisë nëndetëse të ngarkuara me drogë "Shqipëria është kthyer në narkoshtet. Shqipëria është i vetmi vend që po liron vrasësit serial nga burgu" Berisha qe
A do të marrë Rama një mandat të tretë? Berisha habit me përgjigjen Në 24 orët e fundit në jo pak media pranë pushtetit, ka qarkulluar ideja se kryeministri Rama po shkon drejt një fitorej
Berisha: Rama me Mini-Shengenin ka në plan të popullojë Shqipërinë me serbë Ish- kryeministri Sali Berisha ka deklaruar në emisionin Tempora, se një nga shtyllat e mini-shengenit është popullimi i
Do të ketë rikthim me Nora Istrefin? Robert Berisha tregon të vërtetën Këngëtari i famshëm Robert Berisha ka treguar publikisht nëse mund të ketë ribashkim me ish-bashkëshorten Nora Istrefi.
I akuzuar publikisht për eliminimin e Haklajve, pse hesht Sali Berisha? Ish-kryeministri, Sali Berisha është vënë publikisht nën akuzë si fajtor për vrasjen e Hakljave dhe për serialin e ekzek
Familja Berisha në zi, humbin njeriun e afërt: Ndamë bashkë dashurinë e prindërve! "Së bashku ndamë lojërat, gëzimet, dashurinë e prindërve, familjarëve tanë dhe përfunduam shkollën 7 vjeçare..." Ish
Sali Berisha humb njeriun e afërt, lajmin e bën publik Haradinaj (FOTO LAJM) Sali Berisha bën me dije se ka humbur kushëririn e tij të afërt. I ndjeri quhet Sulejman Berisha. Ky lajm bëhet i
"OFL po shmang fajdexhinjtë e krimit", makinat e kujt nuk do të preken nga operacioni Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme me anë të një postimi në në Facebook, ka vënë theksin mbi operacionin që po
Takimi me Azem Hajdarit, Zylfia: I tha babës se Shkëlqimin e vrau Sali Berisha Lufta që kishte nisur mes dy fiseve të njohura në Tropojë kishte ekspozuar në konflikt edhe deputetin demokrat Azem Hajd
Live në emision, Robert Berisha i shpreh pëlqimin Fjoralbës dhe merr këtë përgjigjje (VIDEO) Fjoralba Ponari është padyshim një nga prezantueset më bukuroshe të ekranit dhe sot ajo ka tërhequr edhe vëmendjen e Rob
A do të hapë Shqipëria negociatat, si përgjigjet Sali Berisha Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë në emisionin “Kjo javë” në “News 24”, foli ndër të tjera për negociatat
Sali Berisha tregon të vetmen mënyrë si rrëzohet Rama nga qeveria Ish-kryeministri Sali Berisha tha se vijon t’i qëndrojë thirrjeve për revolucion, si e vetmja mënyrë, sipas tij, që do t