999 rezultate për

bergwijn

Manchester United ka gati ofertën e parë për sulmuesin holandez Manchester United pritet t’i dërgojë skautët për ta monitoruar sulmuesin e PSV, Steven Bergwijn. Ata gjithashtu po e
Formacionet zyrtare: PSV - Barcelona PSV dhe Barcelona do të përballen sonte në "Philips Stadion", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League. Vendasit