999 rezultate për

berberi

Rreth 9 mijë euro një fustan, ndjekësit të "shokuar" nga shpenzimet e Xhesika Berberit (FOTO LAJM) Xhesika Berberi është një ndër modelet shqiptare që prej vitesh po zhvillon karrierën e saj në Amerikë. Ajo është bër
Nuk njihet! "Zogu i Tiranës" bëhet i gjallë, tregon si e ka transformuar dënimi (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh mungesë Hermes Nikaj është bërë i gjallë me një foto nga "Arresti shtëpiak" ku ndodhet. Hermes Nikaj
U panë me të keq kur po qetheshin tek berberi, si u vra 39-vjeçari në Durrës? Sherri mes dy të rinjve (Erald Gjini dhe Klodjan Daci) në Durrës, ku mbeti i vrarë një person dhe dy të tjerë të plagosu
E kishin kthyer në fole: Bënin sikur shkonin për t’u qethur te berberi, por pinin kokainë Një qytetar njoftoi Policinë e Tiranës në Komisariatin Dixhital për berberin e lagjes dhe dyshimet e tij se aty shpërnda
Besa Shahini publikon foto nga pushimet, Berberi: Nuk drejtohet arsimi me "kinezërira" Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka publikuar një foto në rrjetet sociale me bashkëshortin e saj, Dardan Molliqaj teksa
Armë, para dhe municione luftarake: Çfarë iu gjet autorëve të Tushemishtit Ka shkuar në 7 numri i personave të arrestuar për atentatin në Tushemisht dhe janë sekuestruar në cilësinë e provës mat
Vrasje, vjedhje e gjobëvënie, kapet në gjumë nga RENEA pogradecari i rrezikshëm RENEA ka zhvilluar një operacion në orët e para të mëngjesit të sotëm në Qafë-Plloce të Pogradecit për kapjen e një pers
Plot sharm dhe elegancë, Xhesika Berberi do ju rrëmbejë zemrat (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet shqiptare me një bukuri të thjeshtë dhe mahnitëse. Modelja e njohur Xhesika Berberi kësaj r
Në ditën e lindjes, Adrola Dushi i thur fjalët më të ngrohta Xhesika Berberit (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Xhesika Berberi feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë mungu
I zhdukur prej 4 ditësh, gjendet i varur në pemë 55-vjeçari Një shtetas është gjetur i vdekur në Vlorë, pasi është gjetur i varur në kodrat e fshatit Xhyherinë. Viktima është sh
I qethi keq djalin, babai plagos berberin Një burrë nga Teksasi po kërkohet nga policia pasi që dyshohet se hapi zjarr në një dyqan berberësh të Qarkut Harris.
Berberi sfidon frikën, futet e punon në pallatin e shpallur të pabanueshëm Edhe pse jemi në një moment të errët kur Shqipëria qan sot 51 viktimat e humbura nga tërmeti, duket se për disa njerëz,
E RËNDË/ Gjendet pa jetë berberi i Cristiano Ronaldos Trupi i berberit nga Madeira, Ricardo Maruqes Ferreira, i cili e kishte klient të rregullt sulmuesin e Juventusit Cristi
Berberi ofron qethje falas për këdo që e mposht në videolojën FIFA (FOTO LAJM) Një berber në Angli iu ka ofruar mundësinë klientëve të tij që të fitojnë qethje falas në rast se arrijnë ta mposhtin në
Berberi i Pogba i pakënaqur me stilin e flokëve të Ronaldos dhe Messit Berberi i yjeve, Ahmed Alsanawi beson se duke e marrë parasysh famën dhe pasurin që e kanë si dy lojtarët më mirë në bot
Njihuni me "berberin e presidentëve", italiani i famshëm në SHBA (VIDEO) Prej më shumë se 50 vjetësh një berber në Uashington ushtron profesionin e tij duke u bërë disi një legjendë. Popullarit
Burri tregon si krisi arma para berberit në Prishtinë Në rrugën për në Gërmi, në mes të ditës dy grupe u gjuajtën me armë. Një nga dëshmitarët tregon se ka parë një person me
Atentat burrit sapo del nga berberi, rruga kthehet në zonë luftimi Sot rreth orës 13:00, në rrugën “Nazmi Gafurri”, në Prishitnë ka pasur të shtëna me armë zjarri, të cilat kanë alarmuar
“Si s’ju vjen turp”, Xhesika Berberi ka një mesazh për ata që ia quajtën gjoksin të vogël (FOTO LAJM) Megjithëse është një ndër femrat më të bukura shqiptare, ka edhe nga ata që janë të pakënaqur me pamjen e Xhesika Berber
"Të qethin e të bëjnë si pëllumb", kur dora e berberit bën çudira (FOTO LAJM) Djemtë që po shihni kanë kaluar në një proces ekstrem për të përmirësuar pamjen e tyre të jashtme. Por nuk janë oper