ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

beratit

Infektohet me koronavirus prefektja e qarkut të Beratit Prefektja e qarkut të Beratit, Valbona Zylyftari ka rezultuar pozitive me koronavirus. Nga 20 rastet e raportuara gjatë
Covid-19 i merr jetën ish-sportistit të Beratit Ka ndërruar jetë nga Covid-19 basketbollisti beratas dhe arbitër i ndeshjeve të volejbollit, Petraq Gjogu. 72-vjeçari
Shpërthejnë infektimet në Berat: Mësues, mjekë, policë e punonjës preken nga COVID-19 Shpërthejnë infektimet edhe në qarkun e Beratit duke e bërë një ndër qarqet më të prekura në vend. Burimet bëjnë me
COVID-19 "pushton" burgun e Beratit, 4 persona rezultojnë pozitiv Në burgun e Beratit, kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 4 persona, 1 gardian burgu, 1 operator i IEPV, një guzhinier si
Burim i rrezikshëm aksidenti, problemet e mëdha në këtë lagje të Beratit (VIDEO) Namir Lapardhaja ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku denoncon punën që sipas tij qeveria nuk ka bërë në
Ana ia thotë troç Beratit: Ti je gay zemra ime Me anë të një postimi në rrjete sociale, Berati, kishte shprehur të gjithë mbështetjen e tij për Shqipen. Teksa kisht
Mbyllet reparti i neurologjisë në Spitalin e Beratit, shkak një mjeke me Covid-19 Drejtoria e Higjienës në spitalin e Beratit ka mbyllur repartin e neurologjise pasi një mjeke neurologe ka rezultuar poz
U infektua mjekja, mbyllet reparti i Neurologjisë në spitalin e Beratit Drejtoria e Higjenës ka vendosur të mbyllë të gjithë repartin e Neurologjisë në spitalin e Beratit pas konstatimit si po
Kokainë, mijëra paund dhe thikë: Kapet i "forti" i Beratit Policia e Bberatit ka arrestuar një 58 vjeçar pasi u kap duke transportuar lëndë narkotike e dyshuar kokainë. Shtetas
Këta janë 26 kandidatët e PD për Qarkun e Beratit Edhe pse qarku i Beratit ka vetëm 8 mandate deputetësh në Parlamentin e Shqipërisë, brenda Partisë Demokratike garojnë p
Përndiqte bashkëshorten e tij, 41 vjeçari arrestohet nga Policia Një shtetas është arrestuar mëngjesin e së enjtes (24.09.2020) nga Policia e Beratit. Shtetasi P.V, 41 vjeç nga Ura
E rëndë, ndërron jetë punonjësi i Bashkisë teksa po priste një pemë Ka humbur jetën punonjësi i Bashkisë së Beratit teksa ishte në vendin e punës. Ngjarja e rëndë është regjistruar në
Kush janë katër "të fortët" e Beratit që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër shtetasve banues
Mbërrin në spitalin e Beratit një 44 vjeçar me plagë të shumta në qafë, do niset drejt Traumës Një 44-vjeçar nga Berati është transportuar me urgjencë drejt spitalit pasi ka marrë plagë në qafë. Mësohet se 44-vje
4-vjeçari humbi jetën në Berat, arrestohet përgjegjësi dhe elektriçisti i Bashkisë Një fëmijë vetëm 4-vjeç humbi jetën nga kontakti me rrymën elektrike, duke luajtur në lulishten në pedonalen e qytetit t
5 raste të reja vetëm sot, kthehet sërish në vatër në nxehtë Berati Berati edhe pse qëndroi disa ditë në paqe është rikthyer si një nga vatrat më të nxehta të koronavirusit në vend. Së
Berati në alarm, zgjerohet vatra e koronavirusit Pas ditës së djeshme ku në Berat u konfirmua një punonjëse ujësjellësi me koronavirus, listës do i shtohn dhe dy persona
Lodhje, temperaturë e të vjella: Si u zbulua e mitura me COVID-19 në Berat Një 16-vjeçare nga fshati Kostren që ndodhet në afërsi të Tomorrit, është e infektuara e radhës sot në qytetin e Beratit
Si po e kalon izolimin Cekja e Beratit: Rri e rri dhe zihem me gruan (VIDEO) Aktori i humorit, Sejfulla Myftari, ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Shqipëria Live”, drejtuar nga dyshja e m
''U çamë me hashure'', në karantinë me Ceken e Beratit (VIDEO) Sejfulla Myftari ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Vizioni i Pasdites”, për të treguar më tepër mbi ditët e tij