999 rezultate për

berat

E FUNDIT/ Një tjetër "tradhtar" nga radhët e Kryemadhit, kush e pranoi mandatin Një tjetër kandidat nga Lëvizja Socialiste për Integrim ka dorëzuar formularin e vetëdeklarimit pranë Komisionit Qëndror
Në vetëm pak minuta shi, Berati përmbytet nga uji (FOTO LAJM) Kanë mjaftuar vetëm 30 minuta shi dhe breshër i pandërprerë që rrugët e qytetit të Beratit të notojnë për minuta të tëra
Polica arreston shpërndarësin e drogës në Berat Një shpërndarës i kanabisit në doza të vogla u arrestua nga Policia në Berat. N.GJ., 31 vjeç, banues në lagjen "Çliri
Vidhet gjatë natën një fasoneria në Berat Disa persona kanë vjedhur një sasi parash në një fasoneri tek ish-Kombinati në qytetin e Beratit. Vjedhja ka ndodhur
"S’kemi bukë të hamë, doja të vdisja", rrëfimi trishtues i burrit që i vuri flakën vetes (VIDEO) Një 63-vjeçar nga lagjja “Çelepias” në qytetin e Beratit, ka tentuar t’i japë fund jetës duke i vënë flakën vetes pasi ë
Pamje të rënda! Një burrë i vë flakën vetes në mes të Beratiti (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Beratit. Një burrë i identifikuar nga dëshmitarët në ven
"Pse po pije kafe..", bashkëshortëve i çajnë kokën me gurë dhe leva në Berat Dy bashkëshortët Festim dhe Elida Selika janë dhunuar me gurë dhe hekura në banesën e tyre nga tre persona. Këta të fund
Ndërron jetë në spital pas tentativës për vetëvrasje në burg xhaxhai i Arjela Muratit, studentes që u vra nga i dashuri Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës 38-vjeçari Bujar Murati, i cili tentoi vetëvrasjen në qelinë e tij të burgut në 1
U vetëvar në burgun e Beratit, i dënuari humb jetën pas 18 ditësh në Spitalin e Traumës Një prej të burgosurve në IEPV-në e Beratit ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë në orët e para të mëngjesit
Vrasja e Ravik Gurrës, avokatët e Lushnjes, Durrësit dhe Beratit në protestë Një bojkot 3-ditor nga avokatët ka nisur në shumë qytete të Shqipërisë. Bojkoti vijon në Elbasan, Lushnje, Berat e D
Rama thumbon Kryemadhin: Doktoresha do të dorëzojë Beratin e Gjirokastrën Kryeministri Edi Rama, ka qënë i pranishëm në Berat ku ka folur mbi zgjdhjet lokale të 30 qershorit. Në fjalimin e t
Rama flet për muze rakie, ndërsa mijëra qytetarë janë para zyrës së tij Ndërsa para zyrës së tij në kryeqytet opozita proteston, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të jetë në Berat në një takim
Rama u lutet grave të Beratit: Mbajini burrat prej xhakete me 16 mars Gjatë fjalimit të tij në Berat, kryeminsitri Edi Rama iu drejtua grave të cilave iu kërkoi që të “mbanin” burrat nga xha
"Fitojmë sa herë të duam kundër jush", Rama thumbon opozitën nga Berati Kryeministri Edi Rama në fjalimine tij në Berat hodhi sulme ndaj opozitës për sa i përket djegies së mandateve. Ai t
Rama tregon "muskujt" nga Berati, mbush sheshin me karrige (VIDEO) Ditën e sotme kryeminsitri, Edi Rama ka vizituar qytetin e Beratit ku po mban takim me qytetarët në turin e "Bashkisë që
Protesta e 16 marsit, Rama “arratiset” nga Tirana Data 16 mars pritet që të jetë protesta masive e opozitës së bashkuar. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të
U vetëvar në qeli, detaje të reja për ngjarjen që u mbajt e fshehtë në Berat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në qytetin e Beratit, ku një 38 vjeçar ka tentuar ti jap fund jetës në d
Flet deputeti i ri Lefter Maliqi: Basha shkatërroi PD-në Lefter Maliqi në 2017-ën pas zyrtarizimit të listës së PD në Berat ku renditej i treti, doli përkrahë PS, duke u kërkuar
Kërkohej në të gjithë Europën, arrestohet 51-vjeçari në Berat Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Berat në vijim të punës kërkimore dhe hetimore për kapjen e personave në kër
Probleme për Bashën, deputeti i ardhshëm nis akuzat ndaj tij Aktualisht, Lefter Maliqi, është zv.drejtor i përgjithshëm i Drejtorisë së Burgjeve, por edhe i treti i listës së kandid