999 rezultate për

berardi

Sassuolo-Juventus, Dybala e nis nga stoli Pas barazimit drmatik me Parmën juventusi do kërkojë fitoren ndaj Sassuolos. Nga minuta e parë luan Federico Bernard
Sassuolo kërkon 40 milion euro për ta lënë të lirë Berardin Domenico Berardi shënoi golin e tij të 50-të ndaj Frosinones duke treguar se lojtari është rikthyer në formën më të mirë
Sassuolo shokon Interin (VIDEO) Sassuolo ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Autori i golit është sulmuesi Do
Interi kërkon të rrëmbejë Berardin Domenico Berardi mund të zgjedh Interin para Juventusit për të ardhmen e tij. Futbollisti italian sipas gazetës "Corrier
Stazhi emergjent i Italisë, në listë dhe Berardi me Gagliardinin Trajneri i Italisë, Gianpiero ventura ka publikuar listën zyrtare të stazhit që do të bëhet te përfaqësuesja italiane në
Juventus-Inter, gjigandet në ‘luftë’ për tre transferta të mëdha Ditën e dielën në orën 20:45 e gjithë vëmendja do të përqendrohet në Torino pasi Juventusi do të presë skuadrën e Interi
Juventus zyrtarizon blerjen e parë të sezonit (FOTO) Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marota ka konfirmuar se "Zonja e vjetër" ka arritur një marrëveshje me Sassuolon pë
Berardi me skuadër të re Juventus e ka bërë planin për sezonin e ardhshëm. Bleerja e parë do tëjetë Domenico Berardi, i cili bën pjesë në projekt
Interi e mbyll me humbje fazën e parë (VIDEO) Interi pëson një tjetër humbje në ndeshjen e fundit të fazës së parë ndaj Sasuolos 1-0 . Skuadra e Roberto Mancinit u be
Bayern gjen pasardhësin e Muller (VIDEO) Bayern Munchem është gati që t’ia vazhdojë kontratën Thomas Mullerit, por nëse ai do të largohet, atëherë pasardhësi ësh
Conte nuk fal, lë jashtë liste Berardin dhe Insigne-n Nuk ka përjashtime për ligjin e ashpër të Antonio Contes. Këtë radhë e pësojnë dy talentët e momentit të futbollit ital
Conte fton Berardin, harron Balotellin Kombëtarja e Italisë do të zhvillojë edhe dy sfida të vlefshme për Euro 2016, respektivisht më 10 tetor kundër Azerbajxh
Barcelona kërkon Berardin, por Juve ... Barcelona kërkon të marrë shërbimet e Domenico Berardit. Sipas asaj që raporton e përditshmja Mundo Deportivo, blaugrana
Nedved: Juventusi e ka Messin, ja kush është Juventusi nuk ka ndërmend të heq dorë nga Domenico Berardi. Futbollisti i Sasuolos është në bashkëpronësi me bardhezinjt
Berardi fundos Milanin, ka dhe gol fantazmë (VIDEO) Milani nuk ngre krye. As fitorja me Romën nuk i ka shërbyer skuadrës së Inzaghit, që sot ka pësuar një tjetër humbje nda
Berardi interist, refuzoi Juven që 13 vjeç Domenico Berardi ka tërhequr vëmendjen e tërë Italisë me golat e tij, në takimin e javës së fundit Sassuolo-Milan. Sulmu
Berardi i Sasuolos përmbys Milanin me 4 gola (VIDEO) Milani është shokuar nga Sasuolo ku ka humbur me rezultatin 4-3, madje ishin ata që kaluan të parët në avantazh të dyfis
Juventus monitoron Dani Alves-in Antonio Conte nuk e fsheh faktin që për sezonin e ardhshëm, pse jo që në janar, kërkon përforcime nga krahët. Dhe, teksa
Shpërthim gazi në Kansas City, plagosen 16 persona Të paktën 16 persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e shpërthimit të gazit në një restorant në Kansas City, Missouri.