999 rezultate për

beqiri

S'ka më dhënie dore e përqafime, shihni si takohen mjekët shqiptarë në QSUT (VIDEO) Ish ministri i Shëndetsisë mjeku Arben Beqiri ka zbuluar mënyrën më të fundit të takimit të mjekëve në QSUT. Kirurg i
Kirurgu i njohur Beqiri i përgjigjet Ramës: Janë bërë 10.000 operacione me ato vegla të "ndryshkura" Ish-ministri i shëndetësisë dhe kirurgu i njohur Arben Beqiri ka reaguar lidhur me deklaratat e kryeministrit Edi Rama p
DETAJET/ Zbardhet si nisi sherri me armë në Shkodër: Pse më pe?! Janë zbardhur detaje nga ngjarje e sotme në Shkodër ku ndodhi një konflikt i armatosur me armë zjarri në mesditë. Si
Humbi vëllain në atentat mafioz, Misse Beqiri bën dedikimin prekës Misse Beqiri ka thyer heshtjen për herë të parë pas vrasjes tronditëse të vëllait të saj, Flamur Beqiri në prag të krish
Shfaqet për herë të parë pas atentatit motra e "bosit" shqiptar të drogës (FOTO LAJM) Shqiptarja Missé Beqiri është parë për herë të parë, që pas ekzekutimit të vëllait të saj në pragun e shtëpisë në Londër
U eliminua në sy të gruas dhe fëmijës, kush është i riu që ekzekutoi producentin milioner (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit, Flamur (Alex) Beqiri për Krishtlindje në Britani, pranë vilës së ti
Kapet autori që eliminoi në sy të fëmijës dhe gruas producentin shqiptar (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit, Flamur (Alex) Beqiri për Krishtlindje në Britani, pranë vilës së ti
I ekzekutuan vëllain në mes të Londrës, bëhet e gjallë Misse Beqiri Shokoi Shqipërinë dhe Lodrën vrasja e Producentit shqiptar, Flamur Beqiri i cili akuzohej se kishte lidhje të forta me k
"Los Suecos", banda famëkeqe që qëndron pas eliminimit të Flamurit (FOTO LAJM) Një bandë e njohur kriminale, që po terrorizon me vrasje zonën e ‘Costa del Sol’ në Spanjë mendohet se qëndron pas vrasj
Daily Mail ngre pikëpyetje: Pse Britania e "bëri njërin sy qorr" për eliminimin e Flamur Beqirit (FOTO LAJM) Daily Mail i rikthehet vrasjes së bujshme të Flamur Beqirit në Londër në vigjiljen e krishtlindjes përpara familjes së t
Victoria Beckham dhe Rita Ora, VIP-at që shoqërohej gruaja e shqiptarit të vrarë në Londër (FOTO LAJM) Natën e Krishtlindjes u vra tragjikisht në Londër shqiptari Flamur ‘Alex’ Beqiri në sy të gruas dhe fëmijës së tij të mi
Eleminimi mafioz i producentit shqiptar, pistat e hetimit dhe lidhja e tij me "gangsterin" më të famshëm të Danimarkës Flamur (Alex) Beqiri u eliminua me disa plumba të martën para shtëpisë së tij teksa kthehej pas një darke jashtë me fami
E eliminuan në sy të gruas dhe djalit ende të mitur, detaje nga atentati i Flamurit (FOTO LAJM) Një atentat mafioz i mori jetën producentit Flamur Beqiri natën e Krishtlindjes së këtij viti. Beqiri u eliminua para
U vra në sy të saj, çfarë shkruante gruaja e “bosit” shqiptar pak para ngjarjes Flamur Beqirit iu mor jeta mbrëmjen e Krishtlindjes në Londër. Ai ishte bashkëthemelues dhe partner i markës “20/20 R
Nga dasma luksoze tek eliminimi mafioz, rrëfimi i gruas së producentit shqiptar (FOTO LAJM) Ekzekutimi i një producenti para gruas dhe fëmijës së tij në Londër në prag të Krishtlindjes ka qenë i lidhur me disa vr
Të pathënat e krimit: Si u eliminua mes Londrës producenti i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Producenti i njohur Flamur Beqiri është ekzekutuar ditën e Krishtlindjes, në sy të fëmijëve dhe bashkëshortes. DailyM
Ekzekutohet producenti i famshëm shqiptar në sy të fëmijëve (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë kriminale u shënua ditën e Krishtlindjes në Londër. Shqiptarit nga Kosova, iu bë atentat në sy të dj
Eleminohet në sy të familjes 36-vjeçari kosovar në Londër Një shqiptar i moshës 36-vjeçare është ekzekutuar me armë zjarri para syve të familjes së tij në Britaninë e Madhe. S
Tronditet Londra: Vritet para gruas dhe fëmijëve shqiptari Flamur Beqiri, vëllai i Misse Beqiri, e njohur në Britani mbi pjesëmarrjet e saj në spektaklet televizive “reality”, ësh
Dëshmia e kolonel Hados: Intrigat e Enverit me "tezat e zeza", si përfundova në burgun e Burrelit Publikohet dëshmia e panjohur e kolonelit Elami Hado, i cili pasi u diplomua me medalje ari në Akademinë Ushtarake “Frun