999 rezultate për

beqaj

Beqaj nuk heq dorë: Të shkurtohen rrogat e mësuesve, nuk është e drejtë! Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj i ka qëndruar idesë së tij për shkurtimin e pagave të administratës dhe disa pen
"Ku e gjen kohën të dalë në media", Tritan Kalo i përgjigjet Ilir Beqajt Mjeku Tritan Kalo i është përgjigjur deklaratave të ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Ky i fundit i ftuar në
"Si gjen kohë të më lexojë, kur duhet të jetë në vijën e parë të frontit", Beqaj revoltohet me mjekun Kalo Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, i përgjigjet mjekut të njohur infeksionist, Tritan Kalo, i cili doli kundër pro
Ilir Beqaj sqaron propozimin e bujshëm: Kjo është e vërteta për uljen e pensionit I ftuar në emisionin "Kjo Javë" të gazetares Nisida Tufa, në Neës24, ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, komentoi p
Shakohoxha: Ky futbollist nga Kosova ka luajtur me pasaportë false për Shqipërinë (FOTO LAJM) Komentatori i njohur shqiptar, Dritan Shakohoxha ka zbuluar një rast të jashtëzakonshëm që ka ndodhur dekada më parë në
Beqaj nga SHBA: Të rishikohet roli i AKEP në Shqipëri Deputeti socialist Ilir Beqaj, i pranishëm në Forumin Ndërparlamentar të Sigurisë së Inteligjencës ka ndarë mendimin e t
Beqaj thotë se korrigjimi i kufijve do të kthehej në një lojë Ndonëse ka kohë që nuk është përmendur në publik, korrigjimi i kufijve nuk po konsiderohet si ide e vdekur nga njohësit
Nisin hetimet për familjen e ministrit Beqaj, a do t'i shkohet deri në fund? Ndërtimi i lagjes super luksoze në Bellopojë të Pejës, nga babai dhe familjarë të ministrit Besim Beqajt, duket se nuk d
Shqiptari dënohet me gjobë në Malin e Zi pse vari flamurin kombëtar (DOKUMENT) Një shqiptar në Mal të Zi është gjobitur me gjobë, pasi vendosi flamurin kuq e zi me rastin e 28-29 nëntorit. Emin Beqaj
Rikonstruktohet biblioteka “Hamit Beqaj” në Njësinë 8 në kryeqytet (FOTO LAJM) Rikonstruktohet biblioteka “Hamit Beqaj” në Njësinë 8 në kryeqytet Veliaj: “Investimi në biblioteka është fitore mbi
Hajdut! Si e degjeneroi dje qytetari Ilir Beqajn në mes të Tiranës (FOTO LAJM) Një burrë rreth të dyzetave ka sulmuar ditën e sotme në mes të rrugës, ish-ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Ai k
Mesi, takim me Ministrin e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë së Kosovës Besim Beqaj Zëvendëskryeministrja e Republikës së Shqipërisë Senida Mesi ka pritur sot në një takim në Tiranë Ministrin e Inovacioni
Ministrat e PDK-së nuk e përfillin vendimin e Haradinajt Përveç ministrit të Financave, Bedri Hamza, i cili nuk e pranoi pagën me rritje, njëjtë vepruan edhe dy ministra tjerë.
Zbardhet plani i Serbisë për ndarjen e Kosovës Pasoja të mëdha janë paralajmëruar në rast se Kosova pranon diskutimet për ndarje apo shkëmbim të territoreve, në kuadër
Sabotuan mbledhjen, Haradinaj nevrikoset me PDK-në Një lloj sabotimi janë duke përjetuar institucionet e shtetit. Shpërfillja ndaj tyre është duke u demonstruar nga zyrtar
Ministri Beqaj ofron dorëheqjen Ministri i Inovacionit, Besim Beqaj së bashku me Nijazi Kryeziun, këshilltar i Kadri Veselit, kishin ofruar dorëheqjen n
Në ditën e fëmijëve një ministër i Kosovës feston ditëlindjen Dje, festoi ditëlindjen kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i cili mbushi 51 vite. Kurse sot ka
Beqaj drejt shkarkimit, ky mund të jetë ministri i ardhshëm Aktakuza e ministrit të Inovacionit, Besim Beqaj në rastin “Pronto”, ka bërë që PDK-ja ta shqyrtojë shkarkimin e tij. N
Bilbila, çizme dhe miell! Të gjitha skandalet në parlamentin e Shqipërisë Sharjet, fyerjet dhe ofendimet e përdorura rëndom nuk janë të vetmet që kanë ndoshur në parlametin tonë. Por edhe hu
Politikanë me aktakuzë ende në qeveri, a është kjo fytyra e vërtetë? Qeveria e Ramush Haradinajt është bërë strehë për njerëz nën aktakuzë. Prej fillimit të mandatit, pjesë e saj është mini