999 rezultate për

beqa

Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Dashuria: Sot do të keni mundësi të rifilloni dialogun me të dashurin tuaj dhe të kuptoni se si janë gjërat, du
Me unazë përrallore diamanti, aktorja e njohur i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Aktorja amerikane, Amanda Bynes, e njohur për filmat "She's the man", "What a girl wants", është fejuar. Lajmin e bu
Me një festë të "çmendur", ish-kandidatja për bashkinë e Shkodrës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Ish-kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet lokale të 2015, Keti Bazhdari, do ti japë fund
Vijon periudha e lodhjes, kjo shenjë do të ketë probleme në punë Dashi Bëhuni gati për të jetuar një ditë plot pasion. Venusi në shenjë ju garanton fat në dashuri dhe një ngarkesë të
Më në fund e gjeti, Iva Tiço nuk është më beqare (VIDEO) Gazetarja Iva Tiço ka rrëfyer për herë të parë se nuk është më ‘single’. Ndërsa ishte e ftuar në emisionin Wake Up, ka t
Horokopi 06 shkurt 2020, shenjat që do kenë një ditë me tension Dashi-Do i shihni gjerat me një sy ndryshe sot juve qe jeni ne një lidhje dhe gjithçka do jete me e bukur se dikur. Part
Dashuria dhe puna, si do të mbyllet kjo javë për secilën shenjë Dashi Dashuria: Sot ju doni të mendoni më shumë për veten dhe mirëqenien tuaj. Por nëse jeni çift, partneri juaj mund
HOROSKOPI/ Plot sfida për të lindurit e kësaj shenje, çfarë do të ndodhë sot Dashi Mos rrezikoni shume sot ne jetën tuaj ne çift sepse do futeni ne një situate aq delikate saqë do e keni te vësh
Vajza e Bill Gates i jep fund beqarisë, i thotë "Po" sportistit (FOTO LAJM) Jennifer Gates është vajza e madhe e Bill Gates dhe Melindës. Jenifer është prej dy vitesh në një lidhje me sportisti
Horoskopi 26 janar 2020, shenjat më me fat për sot Dashi Dite goxha e trazuar dhe e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Asgjë nuk ka për te shkuar ashtu si ju e kis
Puna dhe dashuria, si do të fillojë kjo javë Dashi Dashuria: Sot do të keni mundësinë të kaloni më shumë kohë me personin e zemrës, pavarësisht disa ngjarjeve të
Pse shkenca thotë se beqarët jetojnë më mirë Të qenët single ka avantazhet e veta. Nuk është vetëm një mendim, por një pohim shkencor. Në fakt, kërkime të ndryshme k
Parashikimi i yjeve për sot, si do të mbyllet java për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Momente konfuzioni në dashuri, të lindurit në Dash mund të ndjehen të shqetësuar për shkak të disa bl
Shakohoxha: Ky futbollist nga Kosova ka luajtur me pasaportë false për Shqipërinë (FOTO LAJM) Komentatori i njohur shqiptar, Dritan Shakohoxha ka zbuluar një rast të jashtëzakonshëm që ka ndodhur dekada më parë në
Beqaria i ka bërë shoqje të pandara dy ikonat e muzikës: Nuk martohemi! Dy këngëtaret e dashura për publikun shqiptar, Eranda Libohova dhe Rovena Dilo, rezultojnë të pamartuara. Ato shpesh
Parashikimi i yjeve për sot, çfarë ka rezervuar e diela për të lindurit e çdo shenje Dashi Nëse keni një lidhje te qëndrueshme, ne vend qe te mendoni për aventura te rrezikshme, kushtojani çdo çast pers
Do të jeni nën presion sot për disa keqkuptime, kjo shenjë të bëjë kujdes Dashi Dashuria: Do të jeni nën presion sot për disa keqkuptime të shkaktuara nga një çështje familjare. Venusi ju shi
Dashuria, puna dhe shëndeti, si nis 2020 për të lindurit e çdo shenje! DASHI Dite shume intensive dhe emocionuese do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Mes jush dhe partnerit nuk do ndo
"Kërkohet një beqar": Gazetarët, batuta LIVE për kolegen që do të ndjekë ndërrimin e viteve në shesh Gazetari i Abc News Maksi Rama bëri një lidhje live sot me Enkel Demin në “Abc-ja e Mëngjesit” duke shkëmbyer edhe batut
Thanë "Po"! Personazhet VIP që i dhanë fund beqarisë në vitin 2019 (FOTO LAJM) Viti 2019 ka qenë një vit i shënuar për shumë personazhe të showbiz-it shqiptar, të cilët vendosën t’i japin fund beqari