999 rezultate për

beograd

Zbulohet futbollisti misterioz i United që dhuroi 70000€ për fëmijën me kancer Ditët e fundit në media është përhapur një lajm se një lojtarë i Manchester United, ka dhuruar rreth 70,000 euro që një
Provokojnë serbët: Shaqiri nuk vjen në Beograd, ka frikë nga tifozët Liverpool do të duhet të ndeshet me Red Stars e Beogradit me datë 6 nentor përn deshjet e grupit të Champions Leagues.
Drejtori i Crvena Zvezdës "kërcënon" Shaqirin: E pret "ferri" në Beograd Java e katërt e Champions League ka rezervuar shumë surpriza në grupin C, ku Liverpool do të përballet me Crvena Zvezdës
Shaqiri "rrezikon" në Beograd, mund të mos luajë Javën e katërt të Champions Leagues, skuadra e Liverpool do të përballet me Red Stras në një transfertë të vështirë në B
Napoli "dobët" në Beograd, kjo është nota e Hysaj Napoli i Hysajt nuk ka arritur që të shënoi fitore në Beograd ditën e djehsme duke barazuar me rezultat 0-0. Italian
Shqiptarët i pret "ferri" në Beograd, radhën e ka Hysaj Grupi C, i Champions Leagues ka rezervuar disa surpriza ndoshta të pakëndshme për dy shqiptarët që luajnë me Napolin dhe
Në Beograd i pret "ferri"! Costacurta paralajmëron Napolin Champions League nis ditën e sotme ku na ka rezervuar 8 ndeshje spektakolare. Një prej tyre është edhe ajo mes Napol
E pret "ferri" në Beograd, Hysaj relaksohet me familjen (FOTO LAJM) Pas ndeshjeve të Kombëtareve, dhe pas fitores në këtë fundjavë me Fiorentinën, Elseid Hysaj duket se ka nevojë për pak r
Roth në Beograd: Nxirrni mësim nga viktimat e luftrave dhe mos ndryshoni kufijtë Ministri për Evropën në Ministrinë e Punëve të jashtme të Gjermanisë Michael Roth, i cili po qëndron për vizitë zyrtare
Politikani gjerman flet në Beograd për ndryshimin e kufijve Ambasadori i ri i Gjermanisë në Serbi, Thomas Schieb ka deklaruar se normalizimi i marrëdhënieve gjithëpërfshirëse ndërm
Këta janë dy njerëzit që po ndryshojnë qëndrimin e Trump për Kosovën Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë lëshuar pe, Kosova për to nuk është më “çështje e kryer”, por duhet dhënë shansin u
Në Beograd e pret "ferri" por Shaqiri nuk frikësohet Sulmuesi shqiptar, Xherdan Shaqiri është shprehur se është i gatshëm të udhëtoj drejt Serbisë edhe pas zërave e "kercen
Gjukanoviç ia thotë në sy Thaçit: Na sillni paqen nga dialogu Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Mal të Zi, ku është takuar me homologun e tij malazez, Milo Gjuka
Serbët: BE ka pranuar korrigjimin e kufirit Edhe Komisioni Europian është “i hapur” për zgjidhje fleksibile ndërmjet Beogradit e Prishtinës, nëse ajo do të ishte ma
Shqiponjë edhe në Serbi? Shaqirit i rezervohet një vizitë në "ferr" Skuadra e Liverpoolit do të jetë në grupin C ku së bashku me të janë edhe skuadra e Paris Saint Germain, Napoli dhe Crve
Quaresma turpëron lojtarit e Partizanit të Beogradit (VIDEO) Partizani i Beogradit dhe Besiktas janë përballur ditën e djeshme për të luftuar për një vend në grupet e Evropa Ligës.
Tragjedi në stadiumin serb ku u sulmua Kombëtraja Në stadiumin e Beogradit ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ku një tifoz që gjendej në shkallët e stadiumit ka humbur jetën
Historiani francez spekullon për ndarjen e Kosovës Historiani dhe gjeopolitikani francez Alexis Troude mendon se raundi i ardhshëm i dialogut ndërmjet Beogradit dhe Prisht
Serbët të gëzuar nga ardhja e Putinit, do e presin me avionë e tanke Kryetari i Rusisë, Vladimir Putin, do të shkojë në Serbi gjatë muajit nëntor, transmetojnë media të Beogradit. Putin,
Berishës ende i dhembin akuzat e Thaçit, e sulmon duke përmendur Merkelin Ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berishës i ka djegur e vërteta e Thaçit i cili e akuzoi se i ka shitur naftë diktatorit