999 rezultate për

benzema

Super lajm për Realin, Benzama kthehet në stërvitje para ndeshjes me Sevillan Përderisa Sergio Ramos dhe Fede Valverdes i janë bashkuar Eden Hazardit në listën e lojtarëve të Real Madridit që do të
Benzema te Reali deri në 2022 Kohë rinovimesh në shtëpinë e Real Madridit. Drejtuesit e Los Blancos kanë nisur nga puna për të vazhduar bashkëpunim
Benzema futet në stadium me këngën e reperit shqiptar (VIDEO) Reperi shqiptar Don Phenom muaj më parë kishte publikuar një këngë në emër të sulmuesit të Real Madrid Karim Benzema.
Benzema dëshiron të fitojë La Ligan këtë sezon Karim Benzema e ka bërë të qartë se synimi i tij është ta fitojë La Ligën me Real Madridin këtë sezon. Goli i tij i v
Valencia-Real Madrid, Benzema shpëton "Los Blancos" nga humbja (VIDEO) Reali i Madridit është ndalur në transfertë nga Valencia. "Los Blancos" e panë veten në disavantazh pas golit të Car
Hidhet poshtë kërkesa, Benzema rrezikon burgun për shantazh Gjykata Supreme Franceze hodhi poshtë të hënën ankesën e sulmuesit të Real Madridit, Karim Benzema, për t’u çliruar nga
Çështja Valbuena: Gjykata Supreme Franceze hedh poshtë ankesën e Benzema Gjykata Supreme Franceze hodhi poshtë të hënën ankesën e sulmuesit të Real Madridit, Karim Benzema, për t’u çliruar nga
Benzema shënoi 33 gola në vitin 2019, por zgjedhet futbollisti i 26-të më i mirë në botë Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema ka shënuar 33 gola në vitin 2019. Por kjo nuk i ka mjaftuar që ai të zë vend në
Benzema barazon rezultatin ndaj Sociedatit (VIDEO) Reali ka arritur të barazojë rezultatin përballë Sociedatit në "Bernabeu". Për vendasit ka shënuar i përhershmi, Kari
Benzema godet fytyrën me top gjatë stërvitjes, sportistët "shpërthejnë" në të qeshura (VIDEO) Karim Benzema është turpëruar gjatë seancës stërvitore. Lojtarët e Real Madridit po përgatiten për ndeshjen e fundjav
Hazard për Benzema: Ai është sulmuesi më i mirë në botë Pasi e ka ndarë në zhveshtore me Karim Benzemën për katër muajt e fundit, Eden Hazardi është i bindur se francezi i Real
Benzema te Algjeria? Trajneri i kampionëve të Afrikës i mbyll dyert Vështirë se Karim Benzema do të luajë një ditë me kombëtaren e Algjerisë. Futbollisti i Realit të Madridit i cili është
Benzema i kërkon Francës ta lejojë të luaj për një kombëtare tjetër Sulmuesi i Real Madridit i është përgjigjur komenteve të Presidentit të Federatës së Francës, Noel le Graet i cili ka ko
EFIKAS/ Benzema lë pas Ronaldon, Messin dhe Suarez Që prej largimit të Cristiano Ronaldos nga Real Madridi në verën e vitit 2018, Karim Benzema është duke shkëlqyer para p
Pas Di Stefanos, Benzema kalon edhe Puskas Reali i Madridit dhuroi spektakël duke fituar me rezultatin 4-0 përballë Eibarit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-t
Reali shënon dy gola në dy minuta përballë Eibar (VIDEO) Real Madridi ka zhbllokuar ndeshjen përballë Eibar në shtëpinë e këtyre të fundit. Pas disa tentativazh drejt portës
Zidane: Benzema është si CR7 në historinë e Realit Zinedine Zidane beson se Karim Benzema renditet së bashku me Cristiano Ronaldon në historinë e Real Madrid, shkruan Albe
Real Madrid-Galatasaray, formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Real Madridit dhe Galatasarayt, e vlefshme për fazën e grupeve të Lig
Benzema i fiksuar pas makinave të shtrenjta, shikoni "bishat" e tij që do t'i kishte zili dhe CR7 (FOTO LAJM) Ylli i Real Madridit Karim Benzema është i fiksuar pas makinave të shtrenjta, shkruan Albeu.com. Francezi së fundmi k
Deschamps mendon se kthimi i Benzema nuk do ti bënte mirë Francës Mungesa e Karim Benzemës nga ekipi kombëtar i Francës është sërish në qendër të vëmendjes në mediat franceze. Në një dok