999 rezultate për

benz

Deschamps i përgjgjet Moulinit: Çështja e Benzemas tek Franca ka përfunduar Selektori i Francës, Didier Deschamps, i është përgjigjuar kandidatit për president në Federatën franceze, Michel Moulin
Si rrallë herë, Hoxha zbulon "bishën" që nuk e lë kurrë në rrugë (FOTO&VIDEO) Gazetari Artan Hoxha ka udhëtuar në veri të Shqipërisë, aty ku tashmë dëbora ka mbuluar cdo gjë. Pavarësisht terreni
Mercedes-Benz trefishon shitjet e makinave elektrike, paralajmëron një dekadë transformuese CEO i Daimler theksoi rëndësinë e teknologjive me ndotje të ulët dhe inovacion, duke i thënë CNBC se industria e automob
Videoja erotike e Valbuenas, Benzema para gjyqit Telashe për sulmuesin e Real Madrid, Karim Benzema. Bomberi francez duhet të dalë para gjykatës ku do të gjykohet për
Probleme te Reali, Benzema do të përballet me gjyqin Karim Benzema ishte akuzuar për çështjen e disa kasetave seksuale dhe tani ai do të përballet me gjyqin. Është raport
Aksident në Berat, përplasen me njëra-tjetrën dy mjete luksoze Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Berat-Dimal, në vendin e quajtur Kombinat. Mësohet se mjeti tip
Nuk ndalet Benzema, i bën dhuratë vetes një tjetër "bishë" prej 2.5 milionë eurosh Muaj më parë sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema i bëri dhuratë vetes një Bugatti Chiron rreth 2.5 milionë euro. Pa
Takimi mes Zidane dhe kapitenëve ndryshoi situatën, çfarë u diskutua? Sipas mediave spanjolle, thuhet se Zidane u taku me kapitenet e Realit para ndeshjes me Sevillën me 5 dhjetor të vitit 2
Qëlloi me kallashnikov mes qytetit pas sherrit, zbulohet ku e fshehu armën 19 vjeçari Paraditen e sotme, në qytetin e Korçës u dëgjuan krisma të vazhdueshme arme duke tronditur qytetarët. Pas ngjarjes p
Viti i Karim Benzema Karim Benzema është duke bërë sezonin më të mirë që kur u bashkua me Real Madridin. Largimi i Cristiano Ronaldos i ka
"Çmendet" shoferi i Benzit, po ecte në sens të kundërt me shpejtësi Njw person është bllokuar gjatë lëvizjes nga Policia Rrugore e Lezhës, pasi qarkullonte me shpejtësi në sens të kundërt
Fuoristrada përplaset me Benzin, flitet për disa të plagosur Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Burimet bëjnë me dije se një makinë t
Zidane thur elozhe për Benzema: Për mua sulmuesi francez më i mirë në histori Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është ndarë i kënaqur me paraqitjen e sulmuesit Karim Benzema ndaj Athletic Bi
PEQIN/ Nga makina tek gjelat e detit, hajdutët bëjnë namin në tërë fshatin Një fshat në Peqin, në fshatin Gjocaj ka rënë pre e një grupi hajdutash. Burimet bëjnë me dije se grabitësit kanë mun
Benzi merr para motorin, humb jetën 60 vjeçari Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Fier duke i marrë jetën një 60-vjeçari. Viktima është Rifat Troka. Sipas pol
Reali bën detyrën dhe siguron kualifikimin (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar 2-0 ndaj Borussia Monchengladbah duke siguruar kështu kalimin në fazën e grupeve. Heroi i
Super Reali, Los Blancos dyfishojnë shifrat (VIDEO) Reali i Madridit ka shënuar dhe golin e dytë përballë Monchengladbach. Është sërish Bezema ai që me dopietën e tij i
Kokë më kokë me Benz-in në Krujë, arrestohet 22-vjeçari Një 22-vjeçar me iniciale I.N. është arrestuar nga policia në Manzë pasi teksa ka qenë duke udhëtuar me automjet tip Aud
Prag ndeshja me Shkahtarin, Zidane: Nesër është tjetër finale, Benzema është i gatshëm Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur në konferencë para përballjes ndaj Shkahtarit. Tekniku francez kon
MAQEDONI/ Sonte në mesnatë shtrenjtohen çmimet naftës dhe benzinës Benzina nga sonte në mesnatë shtrenjtohet për një denarë, ndërsa dizeli shtrenjtohet për një denar e gjysmë. Çmimi i