999 rezultate për

benitezit

Tifozët e Newcastle, kundër Benitezit: Nuk na pëlqen autobusi i parkuar Tifozët e Newcastle United nuk e kanë fshehur zemërimin e tyre me Raffael Benitezin, pas humbjes së skuadrës në shtëpi,
Fernando Torres nuk i "shqitet" Benitezit Fernando Torres mori emër nën urdhrat e Rafa Benitez dhe mesa duket nën urdhërat e teknikut spanjoll do ta mbyllë karrie
Reali i jep shpërblim Benitezit pas triumfit në Champions Rafa Benitez do të përfitoj 600 mijë euro për triumfin e Real Madridit në Ligën e Kampionëve. Megjithëse tani drejton
Ja sa do të paguajë Reali për shkarkimin e Benitezit Shkarkimi i Rafael Benitezit dhe emërimi i Zinedine Zidane do t’i kushtojë Real Madridit rreth 7.5 milionë euro. Klub
Reali përgatit shkarkimin e Benitezit, gati Zidane Pankina e Rafael Benitez vijon të mbetet gjithmonë e më shumë në dyshim pas barazimit 2-2 ndaj Valencias. Rezultatet zhg
Reali ultimatum Benitezit, bëhet gati Zidane Gazeta spanjolle AS shkruan se Rafa Benitez ka vetëm dy ndeshje në dispozicion për të bindur Florentino Perez që ta konf
Dy lojtarë të Realit kërkojnë largimin e Benitezit Pas humbjes me Barcelonën në shtëpinë e Realit kanë filluar pakënaqësitë ndaj trajnerit Benitez, që kërkonin largimin e
Zbulohen kandidatët që mund t'i zënë vendin Benitezit (FOTO LAJM) Rafa Benitez është nën presion pas humbjes ndaj Barcelonës në La Ligas. Performanca e ekipit të "galaktikëve" ka qenë sh
Mourinho gruas së Benitezit: Shiko sa të është trashur burri Jose Mourinho vazhdon të jetë një thumbues i madh me deklaratat e tij, sidomos kur dikush e "ngacmon" atë. Pak ditë pasi
Ja kush është kinezi i parë për Realin Edhe Reali i Madridit është pushtuar nga Azia! Lin Liangming do të jetë futbollist i madrilenëve edhe pse në fillim do t
Roma mund Realin e Benitezit (VIDEO) Roma ka arritur që të marrë një fitore ndaj Real Madridit në turneun përgatitor në Australi. Skuadra italiane mposhti ek
Dy dëshirat e mëdha të Benitezit (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Real Madrid-it ka bërë një analizë të shkurtër ekipit të tij dhe në fund ka deklaruar se “galaktikëve” u
Ja dy transferimet e para të Benitezit (FOTO LAJM) Krahas ndryshimit të trajnerit për sezonin e ri, Reali i Madridit ka gati edhe dy blerje të reja. "Galaktikët" janë në d
Ja skema e re e Benitezit te Reali Rafael Benitez menjëherë sapo të marrë drejtmin e Realit pritet që të luajë me një skemë të re, krejt ndryshe nga ajo që
Zbulohet blerja e parë e Benitezit te Reali (FOTO LAJM) Rafael Benitez është favorit për të zëvendësuar Carlo Ancelottin në postin e trajnerit të Real Madridit. Ai tashmë ka
Napoli nuk di të ndalet, shënon Dzemaili (VIDEO) Fitorja e Kupës shoqërohet me një tjetër sukses në kampionat për Napolin, që feston me tre pikë trofeun e parë të Benite
Roma-Napoli, realiteti i ri i futbollit italian Roma-Napoli, realiteti i ri i futbollit italian. Dy skuadra, që e kanë nisur Serie A me marsh të pestë, dhe në javën e t
Napoli, 48 orë afat Rafa Benitezit Pas zyrtarizimit të largimit të Valter Maxarrit, skuadra e Napolit ka nisur kërkimet për zëvendësimin e tij dhe kandidat
Capello në Chelsea në vend të Benitezit? Italiani Fabio Capello mund të jetë trajneri i ri i klubit londinez të futbollit Chelsea që në javën e ardhshme, ndonëse
Lojtare, mos i beni "pucin" Benitezit "Nuk ka asgjë të keqe që tifozët e Çelsit kërkojnë të tregojnë mbështetjen e tyre për Di Mateon. Do të ishte e çuditshme