999 rezultate për

benitez

Përleshja Benitez-Ronaldo, vjen komenti nga trajneri spanjoll Ish-trajneri i Napolit dhe Liverpool, Rafa Benitez këmbëngul se ai kishte një marrëdhënie të mirë me Cristiano Ronaldon
Koronavirusi, skuadra e Benitez dhe Hamsik "izolohet" në Spanjë Dalian Yifang, skuadra e elitës së futbollit kinez, e drejtuar nga Rafa Benitez e ku luan edhe ish-futbollisti i Napolit
Benitez tregon nëse do ta marri drejtimin e Arsenal Rafa Benitez ka deklaruar se dëshiron të rikthehet në Premier Ligë, por jo për momentin. Trajneri spanjoll që edicion
Benitez alternativë për Arsenalin dhe West Hamin, por s’e lejon klauzola Rafa Benitez mund të rikthehet së shpejti në Premier League, pasi është shënjestruar nga Arsenali dhe West Hami për stol
Kaq duhet të paguajë një klub për të nënshkruar me Benitez Rafa Benitez mund të rikthehet së shpejti në Premier League. Trajneri spanjoll është shënjestruar nga Arsenali dhe We
Pas largimit të Benitez, Newcastle kërkon Ranierin Claudio Ranieri është i interesuar për tu rikthyer në Premier Ligë. Sipas mediumeve angleze, trajneri italian mund ta
U largua nga Milani, Gattuso drejt Anglisë Benitez dhe Newcastle nuk arritën marrëveshje për rinovimin e kontratës, duke bërë që rrugët e tyre të ndahen. Duket
Largimi i Benitez i hap rrugën Mourinhos Rafael Benitez zyrtarizoi ditën e sotme largimin nga drejtimi i Newcastle, duke i dhënë fund aventurës njëvjeçare. Te
Benitez ikën nga Newcastle Newcastle United ka njoftuar se menaxheri Rafael Benitez do të largohet nga ky klub. “Me zhgënjim ju njoftojmë që men
Stoli i Romës, Benitez shihet favorit Roma është në kërkim të një trajneri të ri për sezonin e ardhshëm. Skuadra romane ka pasur kohët e fundit kontakte m
Benitez: Jam trajner i aftë, por nuk fitojmë trofe se nuk kemi buxhet Benitez: Jam trajner i aftë, por nuk fitojmë trofe se nuk kemi buxhet Rafa Benitez, aktualisht në krye të skuadrës së
Benitez rikthehet prapa në kohë: Te Inter fitova trofe pa lojtarët që më premtuan Rafael Benitez aktualisht trajner në Premier League tek Neëcastle është rikthyer prapa në kohë të flaës për skuadrën e I
Rafael Benitez: Refuzova ekipe të mëdha për Newcastle Trajneri i Neëcastle United,Rafael Benitez ka deklaruar se i ka refuzuar disa oferta nga klube të mëdha për të qëndruar
Paraguai largon ambasadën nga Jerusalemi në Tel Aviv, Izraeli reagon ashpër Paraguai ka vendosur të rikthejë ambasadën e saj në Izrael në Tel Aviv, pasi qeveria e mëparshme e vendit e zhvendosi a
Tifozët e Newcastle, kundër Benitezit: Nuk na pëlqen autobusi i parkuar Tifozët e Newcastle United nuk e kanë fshehur zemërimin e tyre me Raffael Benitezin, pas humbjes së skuadrës në shtëpi,
Chelsea fitore drithëruese në fushën e Newcastle, Watfordi start historik Emocione dhe spektakël sidomos në 15 minutat e fundit të sfidës mes Newcastle dhe Chelsea-t, të zhvilluar në “St. James
Benitez fajëson Perezin si fajtor për formën e dobët të Realit Rafa Benitez, ish-trajner i Real Madridit, tani trajner i Newcastle, mbrojti punën e tij në klubet e mëparshme dhe poten
"Pogba nuk është si Gerrard" Trajneri i Newcastle, Rafa Benitez insiston se Paul Pogba nuk është as afër nivelit që kishet Steven Gerrard Rafa ben
Benitez elozhe për Mourinhon, por i trembet dikujt tjetër Djajtë e Kuq para shikuesve të vetë do të presin skuadrën e Neëcastle United. Benitez para ndeshjes ka vlerësuar lart
Fernando Torres nuk i "shqitet" Benitezit Fernando Torres mori emër nën urdhrat e Rafa Benitez dhe mesa duket nën urdhërat e teknikut spanjoll do ta mbyllë karrie