999 rezultate për

bengasi

I penduari i grabitjes në Rinas "hap sërish barkun": Kështu e modifikuam makinën Alkond Bengasi,është një prej grabitësve të Rinasit i cili është marrë sërish në pyetje ku ka treguar përpara grupit het
Në kërkim të parave, hetuesit bastisin shtëpinë e "dajës" nga Kosova Kosovari i vënë në pranga për grabitjen në Aeroportin e Rinasit, Ragip Hajdini, konsiderohet nga hetuesit si një prej or
"Ma paskan vrarë burrin!" Bengasi tregon si e gjeti gruan e Klement Çalës duke qarë pas grabitjes në Rinas Alkond Bengasi ka treguar detaje nga përgatitja e grabitjes së Rinasit duke drejtuar gishtin nga Klement Çala dhe Admir
"Admiri dhe Klementi mbanin bomba dhe pistoleta në çantë": Dëshmia e plotë e Alkond Bengasit Në dëshminë që Alkond Bengasi, bashkëpunëtor i drejtësisë, ka dhënë para prokurorëve për Krime të Rënda, ka treguar gjit
Të super kërkuarit Çala dhe Murataj lëviznin lirshëm me familjet në Tiranë Rrëfimi i Alkond Bengasit, tashmë bashkëpunëtor i drejtësisë kanë nxjerrë edhe njëherë në pah mungesën e theksuar të pre
Do dëgjosh një goditje të bujshme! Si e paralajmëroi Klement Çala super grabitjen në Rinas Alkond Bengasi është bashkëpunëtor i drejtësisë tashmë dhe ka shpjeguar para prokurorëve të gjithë ato që di në lidhje m
Nxorri shokët, Alkond Bengasi tregon gjithçka mbi super grabitjen në Rinas Tashmë bashkëpunëtori i drejtësisë dhe i etiketuar si njeriu që zbërtheu grupin e megagrabitjes në Rinas, Alkond Bengasi
"Daja nga Kosova dhe Tani ishin me Admir Muratajn", zbërthehet Alkond Bengasi Detaje të reja dalin në dritë nga grabitja e 9 prillit në Aeroportin “Nënë Tereza”. Edhe pse nuk është konsideruar ende
"Thyhet" i arrestuari Bengasi, çfarë zbuloi para hetuesve Alkond Bengasi, është njëri prej të arrestuarëve që dyshohet se është i implikuar drejperdrejt në grabitjen e 9 prillit
Tregoi shokët, çfarë tha Bengasi në polici që zbërtheu grupin e grabitësve (FOTO LAJM) Gjykata për Krime të Rënda caktoi “Arrest në burg” pa afat për Alkond Bengasin, ndërsa ky i fundit nuk ka pranuar të fla
Tregoi shokët, i riu që zbërtheu grupin e grabitësve në Rinas Alkond Bengasi është i penduari i parë i drejtësisë, pas grabitjes që ndodhi në 9 Prill në Rinas. Burimet konfirmojnë
Ky është biznesmeni mashtrues që shiste disa herë të njëjtat apartamente(FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka bërë me dije se Engjull Bengasi administrator i kompanisë së ndërtimit ''BEU Konstruksion'' me sel
FBI kërkon tre personat e sulmit Bengasit FBI ka publikuar fotografitë e tre personave të shpallur në kërkim për sulmin e 11 shtatorit të kaluar në konsullatën am