E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

beneventos

Ndeshja ndaj Beneventos, Milani konfirmon mungesën e Theo dhe rikthimin e Kjaer AC Milan ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Benevento që do luhet në kuadër të javes së 15
Morata u ndëshkua me karton të kuq ndaj Beneventos, Juventusi do ta apelojë Juventusi do dërgojë apelin të Komisioni Disiplinor për sulmuesi Alvaro Morata që u ndëshkua me dy ndeshje mos lojë, pas
Nga Italia: Ronaldo nuk pyet Pirlon, vendos vet se kur luan Sipas “Il Corriere della Sera”, Cristiano Ronaldo, i cili ishte i pushuar kundër Beneventos, zgjedh vet se kur luan.
Golin ndaj Beneventos, Morata ia dedikon Xhakomo Vrionit (VIDEO) Xhakomo Vrioni dhe Alvaro Morata kanë krijuar prej disa kohësh një miqësi të ngushtë. Dy futbollistët e Juventusit, ndaj
Vetëm 1 pikë ndaj Beneventos, Pirlo: Juve duhet të shfrytzojë momentet e lojës Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka folur pas barazimit ndaj Beneventos në kuadër të xhiros së nëntë në Serie A.
Juve me disa mungesa ndaj Beneventos, formacionet zyrtare Juventus do të luajë në transfertë ndaj Beneventos në orën 18:00. Për bardhezinjtë do të mungojë CR7 pasi është lënë
Roma fitoi me goleadë ndaj Beneventos, Fonseca: Ekipet sulmuese i shërbejnë futbollit Paulo Fonseca është i kënaqur që gjithnjë e më shumë trajnerë të Serie A po zhvillojnë lojë sulmuese. Trajneri i Romë
Zyrtare: Inzaghi emërohet trajner i skuadrës së njohur italiane Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajneri i ri i Beneventos. Ishte skuadra e Serie B ajo që dha lajmin për marrëveshjen
Interi thellon rezultatin ndaj Beneventos (VIDEO) Interi ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Beneventos në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është sulmuesi Lautaro
Inter nuk përmbahet, dyfishon rezultatin ndaj Beneventos (VIDEO) Interi ka dyfishuar rezultatin ndaj Beneventos në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar këtë herë është Antonio Candre
Inter kalon në avantazh ndaj Beneventos (VIDEO) Inter ka kaluar në avantazh ndaj Beneventos në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Mauro
Realizoi hat-trick, shikoni kujt ia dedikon Dybala golat ndaj Beneventos (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka marrë topin në shtëpi sot pas ndeshjes me Beneventon. Ai ka arritur të shënoj
Dybala i dhuron fitoren Juventusit ndaj Beneventos së Gjimshitit (VIDEO) Juventusi ka mposhtur sot Beneventon e Berat Gjimishitit me shifrat 4-2 në "Stadio Ciro Vigorito", ndeshje e vlefshme pë
Juventusi shënon edhe golin e katërt ndaj Beneventos (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e kaërt ndaj Beneventos në "Stadio Ciro Vigorito". Ai që ka realizuar është brazilian
Dybala kompleton hat-trickun, Juventus përsëri në avantazh ndaj Beneventos (VIDEO) Juventus ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Benventos në "Stadio Ciro Vigorito". Është përsëri, Paulo Dybala që ka s
Inter i vihet pas mesfushorit të Beneventos Interi rikthen vëmendjen nga mesfushori brazilian Sandro, i cili aktivizohet te Benevento me skuadrën milaneze që ka shf
Spalletti: Interi e meritoi fitoren ndaj Beneventos Luciano Spalletti thotë se Interi e meritoi fitoren ndaj Beneventos, megjithëse vuajti shumë për ta arritur atë. “Ësh
Inter shënon dy gola të shpejtë ndaj Beneventos (VIDEO) Interi ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Beneventos në "Giuseppe Meazza". Goli i parë është shënuar nga Milan Skrin
Spalleti ndal hovin e tifozëve për prezencën e Icardit në ndeshjen kundër Beneventos Trajneri i Interit, Luciano Spalletti është realist dhe thotë se Mauro Icardi kundër Beneventos nuk do të jetë titullarë
Roma shëno dy gola të shpejtë ndaj Beneventos (VIDEO) Roma ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Beneventos në "Stadio Olimpic". Goli i epërsis u shënua nga sulmuesi, Edin D