999 rezultate për

belotti

Rikthehet telenovela Milan - Belotti, kuqezinjtë e kanë një plan Sipas La Stampa, Milani nuk është i kënaqur me Nikola Kalinic dhe Belotti është lojtari me karakteristikat e kërkuara ng
Milani nuk e largon nga mendja Belottin, ka gati milionat dhe dy lojtarë Andrea Beloti vazhdon të pëlqehet në “Casa Milan”. Sulmuesi torinez kanëj klauzolë prej 100 milionë euro. Por Milan po m
Legjenda i sugjeron Milanit të shfarosë gjithë sulmuesit për Belottin Gianluca Vialli mendon se Milan duhet të derdhë thasët me para për të nënshkruar me Andrea Belottin Andre Silva dhe Nik
Pasi u refuzua oferta e parë, Milani nis të dytën për Belottin por Torino reagon sësish Milani vazhdon të jetë i dashuruar me Belottin. Sipas “Tuttosport”, kuqezinjtë kanë gati ofruar kartonin e të riut
Torino i përgjigjet ofertës së Milanit për Belottin Sipas edicionit të sotëm të gazetës Tuttosport, Torino ka hedhur poshtë një tjetër ofertë nga San Siro. Kuqezinjtë ka
Belotti u tregon objektivat klubeve që janë të interesuara pë të Andrea Belotti e ka vendosur. Ao do talrë Torinon pr nëj klub më të madh vetëm nëse atij i garantohet vendi i titullarit
Milan e gjen mënyrën si të arrijë tek Belotti I riu Patrick Cutrone është ndër lojtarët më në formë te Rosonerrët ndërsa Kalinic në garën e sulmuesve është aktualisht
Milan do i rikthehet në verë sërish merkatos aty ku e la Milan nuk e ka harruar verën e shumëpërfolur me Andrea Belotti dhe Pierre-Emerick Aubameyang. Sipas Corriere dello Sp
Të gjithë e duan, Milan bën gati aksionin final për Belottin Milani e ka pikë të dobët repartin e sulmit teksa 25 milionët për Nikola Kalinicit duken si të derdhura kot. Kjo ka b
Chiellini i shpëton dënimit për grushtin ndaj Belottit (VIDEO) Chiellini e goditi me bërryl Belottin në fytyrë, por kjo goditje është konsideruar si një akt i paqëllimshëm. Kjo i
Chiellini rrezikon dënim të rendë pas grushtit ndaj Belottit (VIDEO) Giorgio Chiellini rrezikon të dënohet shumë rëndë nga Federata Italiane Futbollit pas një gjesti aspak sportiv gjatë nde
Mirabelli jep lajmin e mirë për tifozët: Akoma e duam Bellotin Massimilliano Mirabell ka thënë se sulmuesi i Torinos, Andrea Belotti mbetet objektiv kryesor i Milanit. Milani u pë
Belotti kërkon largimin nga Torino, Milan vazhdon të shpresojë Andrea Belotti nuk është më i kënaqur te Torino edhe pse pak ditë më parë ishte vetë lojtari ai që hodhi poshtë zërat se
Le të ikë Griezman, Atletiko do Belottin Atletico Madridi ka shfaqur interesimin për sulmuesin e Torinos Andrea Belotti këtë verë, sidomos nëse bie çmimi i tij p
Hysaj më i shtrenjtë se Belotti, Saviç, Asensio dhe Perisiç Elseid Hysaj më i shtrenjtë se Andrea Belotti. Nuk është një lojë fjalësh, por një vlerësim që mbështetet nga “Observato
Tronditet Torino, Belotti humbet sezonin Një lajm mjaft i keq për Torinon, ka ardhur pas seancës së sotme stërvitore. Sulmuesi kryesor i ‘granatave’, Andrea Belo
Presidenti i Torinos pranon interesimin e Realit për Belottin Sulmuesi i Torinos, Andrea Belotti ka ngjallur interesimin e shumë skuadrave të mëdha Europiane dhe njëra ndër to është
Fillon lufta e gjigantëve për Belottin Sipas mediave britanike Manchester Unitedi dhe Chelsea do të ‘luftojnë’ me Real Madridin për sulmuesin e Torinos, Andrea
Mësoi se e kërkon Reali, Presidenti i Torinos i përgatit rinovimin Belottit Torino është vënë në alarm pas rikthimit të zërave për interesimin e klubeve të mëdha europiane për shërbimet e Andrea B
Torino planifikon ti ofroj një kontratë të re Belottit Torino thuhet se planifikon të blindojë sulmuesin italian Andrea Belotti në një kontratë të re. Milan refuzoi të pajt