999 rezultate për

bellerin

Bellerin bën dallimin mes Arsenalit dhe Barcelonës Hectori Bellerin ka treguar dallimin e madh në mes të Barcelonës dhe skuadrës së tij aktuale, Barcelona. Mbrojtësi sp
Pogba më në fund flet për ndërhyrjen që i bëri Bellerinit, por edhe për kartonin e kuq Pogba thotë se ndërhyrja ndaj lojtarit të Arsenalit, Hector Bellerin nuk ishte e qëllimshme dhe e ashpër. Mesfushori
Bellerin tek Juventus vetëm për një arsye Juventusi e ka identifikuar mbrojtësin e Arsenalit, Hector Bellerinin si zëvendësuesin e Daniel Alvesit të larguar gjatë
Juventus bën listën me 50 lojtarët që i bëjnë punë, fillohet me Strakoshan Tuttosport ka publikuar një listë me 50 emra që po monitorohen nga drejtuesit juventin. Bardhezinjtë janë në kërkim t
Man City – Arsenal, formacionet zyrtare Manchester City dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në kampionatin anglez. M
Reali mendon t'ia punojë Barcelonës, kërkon transferimin e Bellerin Gjiganti spanjoll, Real Madridi po planifikon një lëvizje të janarit për mbrojtësin e Arsenalit, spanjollin Hector Belle
Bellerini: Arsenali duhet të marrë shembull Chelsean Mbrojtësi i djathtë i Arsenalit, Hector Bellerin, thotë se sezoni i fundit i Chelseat duhet të jetë shembull për Arsenal
Merr fund çështja "Bellerin", Barcelona nënshkruan me talentin tjetër Barça është e qartë për të nënshkruar me Nelson Semedo. Oferta e katalanasve për mbrojtësin e krahut është pranuar nga S
Xavi del kundra klubit, zbuloni çfarë thotë për nënshkrimin e Bellerin Legjenda e Barcelonës Xavi këmbëngul se Barcelona nuk duhet të ri-nënshkruajë me ish-lojtarin e La Masia, Hector Belleri
Barcelona duket se ka hequr dorë nga Bellerin, shikoni emrat e tjerë Duke u bazuar tek raportet e Sport, në kopertinën e saj çelet një skenar i ri pas Héctor Bellerín. Sipas meiave spanj
Wenger merr vendimin për të ardhmen e Bellerin Wenger nuk ka ndërmend të lejojë që Bellerin të bashkohet me Barcelonën këtë verë. Sa i përket lajmeve që ai dëshiron të
Bellerin kërkon publikisht të lërë Arsenalin Menaxheri i Arsenalit Arsene Wenger do i duhet të bëjë një riorganizim të rëndësishëm të skuadrës së tij këtë verë, pasi
Bellerin është gati, Barcelona gjithashtu, pritet vendimi i Wengerit Gjatë përpjekjeve për të detyruar lëvizje në Barcelonë, Hector Bellerin do të takohet me Arsenalin javën e ardhshme dhe
Barcelona hidhet në sulm sërish për Bellerin Barcelona do të përpiqet të përfundojë nënshkrimin e mbrojtësit të Arsenalit Hector Bellerin para fundit të javës së ard
Po bën xhiron e botës, nuk do ta besoni sa vlejnë 21-vjeçarët e Spanjës Italia u mund në gjysmëfinalen e Europianit U 21 nga Spanja, por të kaltrit mund të justifikohen për disfatën e tyre. Be
Pas Bellerin, Barcelona i vë ultimatum edhe Verratit Barcelona është shumë e interesuar që të transferojë mesfushorin e Paris Saint-Germain, Marco Verratti dhe sipas gazetës
Barcelona i vendos ultimatum Bellerin Barcelona kërkon që të transferojë Hector Bellerin në merkaton e kësaj vere, por drejtuesve katalanas u ka sosur durimi
Bellerin i bie tel dhe i vjen një lajm i keq Aksioneri i shumicës së Arsenalit Stan Kroenke thuhet se ka telefonuar Hector Bellerin për t'i thënë atij se nuk do të l
Barcelona mendon të sakrifikojë Rafinhan për Bellerin Barcelona ka menduar një alternativë të mesme për të arritur tek Bellerin. Klubi katalasat ka menduar të bëjë kokë turk
Juventus hyn në garë për dy preferencat e Barcelonës në merkato Juventus është e vendosur për të bërë një merkato me emra cilësorë. Zonja e vjetër tashmë i ka hapur sfidë Barcelonës pë