999 rezultate për

bell

Sukaj realizon golin e parë me fanellën e Flamurtarit (VIDEO) Flamurtari ka kaluar në avanatzh ndaj Kastriotit në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin e Vlorës. Ishte Xhevahir S
Bella Hadid bën gafën e madhe, pa reçipeta në mes të Parisit (FOTO LAJM) Bella Hadid nuk diskutohet se është një nga modelet më të vlerësuara dhe më të kërkuara për momentin. Kudo që modelja
Ngacmim seksual dhe mitmarrje, shkarkohen pesë pedagogë në Kamëz Gjashtë pedagogë të Universitetit Bujqësor të Tiranës janë shkarkuar nga detyra me urdhër të rektorit Bahri Musabelliu.
Flakë në arat e Bellopojë të Istogut Në orët e mbrëmjes të së dielës, në Bellopojë të Istogut një pjesë e arave janë kapluar nga zjarri, shkrun Albeu.com
Hector Bellerin operohet me sukses Mbrojtësi i djathtë i Arsenalit pritet të mungojë më shumë se nëntë muaj pasi këputui ligamentet në ndeshjen kundër Chel
20-vjeçarja flet për dashurinë me të moshuarin: Më bleu shtëpi në Miami Një vajzë 20-vjeçare është fejuar me një burrë 30 vjet më të madh se vetja dhe ka dy fëmijë me të. Isabella Sainz thotë
Ndryshimet drastike në fytyrë të modeles, reagon mamaja e Bella Hadid (FOTO LAJM) Mami i Bella Hadid, Yolanda, postoi një foto fantastike të sajën pasi hoqi dorë nga “implantet e gjoksit, fillerët, boto
Emery: Arsenali ka nevojë për lojtarë të ri Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, ka thënë se klubi ka nevojë për nënshkrime të reja gjatë këtij afati kalimtar. Arse
Tërmet te Arsenali, ylli i skuadrës mbyll sezonin (VIDEO) Mbrojtësi Arsenali Hector Bellerin do të mungojë nëntë muaj, teksa u dëmtua rëndë gjatë ndeshjes ndaj Chelseat, shjk
Hector Bellerin rrezikon të humbasë sezonin Në fitoren e madhe të Arsenal kundër Chelsea, “Gunners” kanë marrë një lajm shumë të keq. Gjatë kësaj super ndeshje,
Ndërron jetë portieri i njohur shqiptar Një personalitet i shquar i sportit shqiptar ka ndërruar jetën sot. Mikel Janku, ish-portieri i Kombëtares shqiptare ka
Kush është porositësi i vrasjes së Artan Cukut dhe zanafilla e përplasjes së bandave të Vlorës Pasi i dështuan përpjekjet për t’u liruar nga burgu dhe pasi siguroi statusin e të penduarit të drejtësisë, Mikel Shalla
Protestuesi: Janë arrestuar katër studentë, dy prej tyre u dhunuan Njëri nga studentët që protestojnë përpara godinës së kryeministrisë, së fundmi ka rrëfyer për mediat se katër protestue
Shpërthim tritoli në Orikum, kujt i përkiste automjeti Një makinë ka shpërthyer pasditen e sotme në Orikum. Në automjet ishte vendosur një sasi e konsiderueshme tritoli ndë
Preu në besë studentët, kush është rektori i UBT që u vu në shërbim të Ramës Rama arriti fitoren e tij të parë sot përballë protestave masive të studentëve duke dalë kështu si personi që i zgjidh p
Kinezët fundosën Milanin, por i vetmi që përfitoi ishte Berlusconi Ish-drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, nuk i ka kursyer kritikat ndaj ish-presidencës kineze të Milanit
Mirabelli: Ronaldo do të kishte zgjedhur Milanin para Juventusit Ish-drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, pretendon se Cristiano Ronaldo do t’i kishte zgjedhur kuqezinjtë
Fotoja që po çmend rrjetin, Chiellini del n*do pas Ronaldos (FOTO LAJM) Milan është përballur mbrëmjen e djeshme me "armikun" e vjetër Juventus, ku këta të fundit kanë fituar me rezultat 0-2.
Oni Hysenbelliun sherr për një femër, plas karrigia kokës në klub Oni Hysenbelliu është një nga djemtë më të komentuar në showbiz, si për jetën luksoze, ashtu edhe për jetën private e li
Duket kaq e thjeshtë dhe ëngjëllore, veshja e Bella Hadid kushton sa qimet e kokës Pulovër e bardhë veshur si fustan, çizme me print gjarpri dhe një çantë e zezë. Ngjan e thjeshtë apo jo kjo veshje e Bel