E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
999 rezultate për

belkiz

Rashica me të dashurën në klubet e Prishtinës deri në orët e para të mëngjesit (FOTO LAJM) Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij, Belkiz mbrëmë kanë qenë aktiv në jetën e natës. Belkizi në rrjetin social Instagr
Rashica në fushë e dashura në tribunë, njihuni me bukuroshen e kosovarit (FOTO LAJM) Miliot Rashcia vijon formën e mirë me fanellën e Werder Bremen. Ai realizoi dje golin e barazimit ndaj Bayern Munich në
Belkizja, bija e Mahmud Pashë Elbasanit dhe shkëlqimi i gocave të Tiranës Vepror Hasani Ne nuk dimë pothuajse asgjë për atë vajzë. Nuk e dimë as si e kishte emrin. Ajo që dimë për të është pak,