999 rezultate për

bekim

Bekim Jashari bën thirrje që të bashkohen shqiptarët Në Komunën e Skenderajt sot është organizuar ceremonia e ndarjes së medaljeve për 158 heronjtë dhe dëshmorët, që më 6 te
Bekim Jashari: Katër familje heqin dorë nga hasmëria Një akt më fisnik dhe burrëror nuk ka mundur të bëhet ndryshe nga ai i sotmi me rastin e shtrirjes së dorës së pajtimit
Bekim Jashari ka një mesazh për shoket e Adem Jasharit Bekim Jashari ka thënë se Nuredin Lushtakun e ka gjithmonë prapa vetës. Ka një mesazh për shokët e gjallë të Adem Jashar
Kamishi tregon nëse do të braktisë PDK-në për partinë e Bekim Jasharit Ditëve të fundit u raportua në media se kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari është duke menduar të themeloj një parti të
Lushtaku: Do të jem pjesë e partisë që do hapë Jashari Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari shumë shpejt pritet të formojë një iniciativë të re politike. Pjesë e
Ky është sllogani i partisë që do të hapë Bekim Jashari Kryetari i Skenderajit, Bekim Jashari ka konfirmuar themelimin e një partie të re. Fillimisht kjo do të jetë si një inic
Ndahet PDK, Bekim Jashari formon parti të re Partia Demokratike e Kosovës po përballet me një krizë në bastionin e saj. Brenda këtij subjekti politik, në degën e Ske
Në odën e Drenicës figura të njohura kuvenduan mbrëmjen e kaluar Në konakun e kryetarit të Veteranëve të UÇK-së, Hysni Gucati mbrëmë janë mbledhur veteranë të luftës. Një grup i raps
PDK sulmon Bekim Jasharin në Skënderaj, harrojnë se ai e ndali Vuçiçin Kryetari i Rinisë së Partisë Demokratike të Kosovës në Skenderaj, Alban Berisha ka komentuar zhvillimet e fundit në Kuve
Plas dhuna në kuvendin e Skënderajt, rojet e Bekim Jasharit zihen me Vetëvendosjen Në Kuvendin Komunal të Skenderajt sot ka ndodhur një përleshje fizike. Mësohet se janë përfshirë rreth 30 persona, mes t
Momente dramatike, Bekim Balaj i jep kualifikimin Akhmat Grozny Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj ka gjetur rrugën e golit në Rusi pranë skuadrës ,Akhmat Grozny. Balaj s
Bekim Jashari tregon se çfarë ndodhi mbrëmë në Drenas Mbrëmjen e kaluar kanë arritur në Drenas shtatorët e heronjve Fehmi Lladrovci dhe Xheva Krasniqi Lladrovci. Shtatorët
Bekim Jashari reagon ndaj kompanisë kosovarë që bëri marrëveshje me serbët Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar pas lajmit se biznesi i ri i korporatës Devolli, Artmotion,
Drejtësia e kryeministrit, heq nga gara kandidatin më të mirë Katër kandidatë i kishin plotësuar kriteret për t’u zgjedhur në pozitën e kryesuesit të Bordit të Zyrës së Rregullatorit
Deputeti i PDK-së në aksion për të bllokuar kalimin e Vuçiçit Protestuesit po vazhdojnë të qëndrojnë në rrugën Mitrovicë-Skenderaj, në shenjë proteste kundër vizitës së presidentit t
Bekim Jashari nga protesta ka një mesazh për Vuçiçin I pari i komunës së Skenderajit, Bekim Jashari së bashku me shumë qytetarë të kësaj anë po kundërshton vizitën e preside
KFOR, Bekim Jashari dhe Lushtaku në protestën kundër Vuçiçit (VIDEO) Tek protestuesit që kanë bllokuar segmentin rrugor Tërnavc-Klinë e Epërme, për të mos lejuar shkuarjen e Vuçiçit në Banj
Bekim Jashari: Adem Jashari nuk quhej Adem Debati rreth datëlindjes së komandantit legjendar Adem Jashari, ka vazhduar edhe sot. Fillimisht ky debat u nxit pas
Bekim Jashari pret në zyrë një ministre të PDK-së Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, priti në takim kryetarin e komunës së Skenderajt, Bekim Jasharin, me të
Sot është përvjetori i rënies së Bekim Berishës, shikoni sa i drejtë ka qenë (VIDEO) Sot më 10 gusht të vitit 1998, Bekim Berisha i njohur edhe nën nofkën “Abeja” si njëri ndër luftëtarët e Ushtrisë Çlirim